Pühapäeval toimus Lihulas noorte jalgpalliturniir. Võistlesid 2007-2008 aastal sündinud lapsed.

Ilusa ilmaga toimunud turniir läks igati korda. Viie võistkonna osavõtul toimunud turniiri võitis Pärnu Kalev. Teiseks tuli Läänemaa JK ja kolmandaks Saue JK. Meie klubi võistkonnad olid neljas ja viies. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi nooremate poiste treeningugrupist moodustasime kaks võistkonda, et keegi ei jääks toredast võistlusest eemale. Seega proovisime moodustada kaks enam-vähem võrdset võistkonda. Ühes natukene vanemad poisid, teises puhas selle võistluse aastakäik. Kõik võistkonnad mängisid teineteisega läbi ja nii kogunes kõikidele neli mängu. Mänguaeg oli 1X18 minutit ja nii said lapsed korraliku koormuse, ühes suure mängurõõmuga.

Kõiki noorjalgpallureid autasustati medalite ja maiustusega, lisaks said mängijad auhinnaks veel AUSA MÄNGU kaardid. Just ausale mängule oli lastele suunatud jutt ka autasustamisel. eriauhinnad said kõik väravavahid ja turniiril mänginud kolm tütarlast. Võistlust jälgis palju pealtvaatajaid, eriti palju oli lapsevanemaid. Kõik jäid jalgpallipäevaga väga rahule. Kiidusõnu tuli nii vasasklubide treeneritelt, kui lastevanematelt. Oli tore noorteturniir. Meie lapsed olid väga tublid!!

¤ Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi 2007- Ats Kaasik, Kenneth Lomp, Raimond Kerde, Keiro Ristikivi, Kert-Kristjan Peet, Raikko Kanter, Taavi Tiidussalu, Daniel Tiidussalu, Charli Takk

¤ Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi 2006: Paul Lomp, Timmo kaasik, Kevin Leemets, Ken-Indrek Klimpus, Joonas Vestli, Kai Urb, Helena-Caroli Kukispuu, Jass-Jasper Jõgi, Allex Tüür.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2017