Kolme päeva sees on toimunud kaks kergejõustikuvõistlust, millest ka meie noored osa võtsid. Pühapäeval toimus Haapsalus "Igamehevõistlus" ja teisipäeval Kullamaal, Läänemaa KSL meistrivõistlused murdmaajooksus. Meie noortelt taas väga edukad stardid!!

¤ Pühapäeval 01.oktoobril korraldas spordientusiast Rein Sumberg Haapsalu staadionil kergejõustikuvõistluse, millel nimeks "Igamehevõistlus". Meie noori oli stardis kolm: Geron Noor püstitas U14 vanusegrupis isikliku rekordi 400 meetri jooksus. Ta läbis staadioniringi 76,1 sekundiga, võites sellega ka esikoha. Sama distantsi võttis ette ka Tambet Järve. Võidu tõi U18 vanuseastme sportlasele aeg 58,4. Krismar Liiv võitis meile kolmanda esikoha. U18 arvestuses jooksis ta 1500 meetrit ajaga 4.53,5.

¤ Teisipäeval 03.oktoobril toimusid Kullamaal Läänemaa KSL meistrivõistlused murdmaajooksus. Taas on hea meel hõisata, et meie noored sportlased olid väga tublid. Meie spordilapsed esindasid Virtsu ja Lihula koole. Võistlustel jooksid lapsed, kes osalevad kergejõustikutreeningutel, kui ka muidu tublid spordiga tegelevad noored. Lihula Gümnaasium saavutas kahe kulla, ühe hõbeda ja ühe pronksiga koolide medalireas kõrge kolmanda koha. Ka Virtsu Kool oli medalivõitja, ühe võidetud hõbemedaliga paiknes kool kuuendal real. Kokku osales 12 Läänemaa kooli, 131 jooksjaga. Medaleid võitis seitse kooli. Kes ja kuidas, tulemused siin: