Spordiuudised meie viimastest tegemistest ja jaanuaris toimuvatest üritustest.

Mahutame ühe spordiloo sisse sellel korral väga palju uudiseid. Neid, mis veel vana-aasta sisse jäi ja need, mis sellel kuul ees ootavad.

¤ Vana-aasta lõppes kergejõustiklaste hea esinemisega Pärnus. 30.detsembril tegid Karel Leetsare Mälestusvõistlustele head stardis eelkõige sprinterid. Õde-vend Kerli ja Keiro Ristikivi jooksid väga korralikud isiklikud margid 60 meetri jooksus. Kerli jooksis U18 eeljooksus uueks rekordnumbriteks 8.65 ja jõudis sellega finaali. Finaalis tuli aeg 8.71, mis andis viienda koha. Viies koht kuulus ka Keirole, tema sai U12 eeljokksus ajaks 9.52, millega jõudis samuti finaali. Finaalis andis jooks ajaks 9.55, ning temale samuti viies koht. Viies oli ka Kristiina Kukk, kes saavutas U16 kuulitõukes tulemuseks 9.25.

¤ Esimesel koolinädalal astuvad kohe tulle ka meie noored jalgpallurid.

¤ 11.01 Haapsalu- 9.00-  Läänemaa KSL saalijalgpalli MV 7-9.klass. Start kooli juurest kell 08.15!!

Lihula Gümnaasiumi koosseis turniiril: Herman Reinmaa, Virgo Vallik, Randy Põld, Marten Põld, Siim Urb, Kardo Roosma.

¤ 11.01- Kell 17.00 algavat noorema grupi treeningut EI TOIMU!!

¤ 12.01 Lihula- Treeningud kõikidele vanusegruppidele tavalistel aegadel.

¤ 12.01 Haapsalu- 19.00- Spordiliit Läänela austamisõhtu. Kutsutud on ka meie klubi noored sportlased Trinity Õismets ja Martin Teppan.

¤ 13.01 Haapsalu- 14.30-16.30 Kergejõustiklaste treening Haapsalu Kergejõustikuhallis.

¤ 16.01 Lihula- 15.30 Jalgpall Sõpruskohtumine 2006 Poisid Lõuna-Läänemaa JK- Läänemaa JK. Pärast jätkub noorema grupi treening

¤ 19.01 Haapsalu- 9.00- Läänemaa KSL saalijalgpalli MV 4-6.klass. Start kooli juurest kell 08.15!!

¤ 21.01 Tallinn- Eesti U16 mitmevõistluse meistrivõistlused kergejõustikus. Meie klubist võistleb Trinity Õismets!

¤ 24.01 Lihula- 15.30- Sõpruskohtumine Lõuna-Läänemaa JK 2005- Lõuna-Läänemaa JK 2006. Pärast jätkub noorema grupi treening

¤ 26.01 Lihula- 13.00-17.00- Lõuna-Läänemaa JK Jalgpallimälumäng. Treening nooremale vanusegrupile toimub!

¤ 28.01 Tallinn- Eesti talvised karikavõistlused kergejõustikus

# Kõikide võistluste võistkondade koosseisud ja kergejõustikuvõistlustele sõitjad selguvad võistluse toimumise nädalal.