Läänemaa naiste saalijalgpalli meistrivõistlustelt võitis meie klubi oma kaheksanda medali!!!

Laupäeval toimusid Taeblas, Taebla SK ja Spordiliit Läänela koostöös iga-aastased Läänemaa saalijalgpalli meistrivõistlused naistele. Sellel korral oli osalejaid neli naiskonda. Turniir oli väga võrdne ja mängud pingelised. Just meie naiskond oli turniiril see, kelle vastu mängides kõik naised punkte kaotasid. Võib olla, aga ei mäleta, et meie naiskond on kunagi pidanud turniiri, kus kõik kohtumised on lõppenud viigiga. Sellel korral meie naiskond kolm viiki, kolmest mängust kogus. Tegelikult saab seda nimetada stabiilsuseks. Esimeses kohtumises tugeva Palivere SK vastu viis Regle meid juhtima. Alles teisel poolajal õnnestus vastastel viigistada ja nii esimene väga tähtis viigipunkt ka võideti. Järgmised mängud kahe Taebla võistkonna vastu lõppesid väravateta viigiga. Ennem peeti mäng Taebla II vastu ja tüdrukud sellega eriti rahule ei jäänud, sest loodeti kolme võidupunkti. Seda enam tuleb kiita turniiri viimast kohtumist Taebla I vastu. Just siin suutsid tüdrukud ennast väga hästi kokku võtta ja ilma vahtusteta tugeva vastase vastu taas viik saavutada. Sandra vigastus teises kohtumises ei lubanud tal oma naiskonda aidata ja nii oli enese kokkuvõtmine just nüüd väga vajalik. Kõik said nii selles, kui eelmistes kohtumistes sellega hästi hakkama, ning kokku turniirilt väärtuslik III koht.

¤ Meie naiskond mängis koosseisus Kai Simpson, Sandra Pärnpuu, Maarja Jalakas, Anni Ratas, Trinity Õismets, Regle Kurnim, Janet Peet.

¤ Kindlasti tuleb kiita tüdrukuid veel. Sellel turniiril ei olnud neid toetamas treenerit. Ja treeneri ülesanded jagunesid ilusasti seitsme mängija vahel ära. Treener samas hoidis jalgpalluritele pöialt Tallinnas, Lasnamäe Kergejõustikuhallist, kus kergejõustiklased oma võistlust pidasid.

¤ Nüüd on meie Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi naiskond võitnud viimase kaheksa aasta jooksul Läänemaa saalijalgpalli meistrivõistlustelt kaheksa medalit!!!

¤ 2011- II koht

¤ 2012- I koht

¤ 2013- II koht

¤ 2014- I koht

¤ 2015- II koht

¤ 2016- III koht ja 4.koht

¤ 2017- II koht

¤ 2018- III koht

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2017