Meie klubist sirgunud noorjalgpallurid alustasid jalgpallihooaega, mille üheks sihiks ka pääs Premium Liiga mängudes platsile saamine. Juba esimesed mängud olid selles osas positiivsed.

2018 aasta jalgpallihooaeg on alanud ja Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis jalgpalluriteed alustanud jalgpallurid on juba ka väljakul käinud.

¤ Kõige kõrgemas, Premium Liigas on kahes esimeses voorus platsile pääsenud Rocco Mõtt. Pärnu JK Vapruse eest eelmisel hooajal 13 korral Eesti kõrgeimas liigas mänginud poolkaitsja sekkus esimeses voorus Nõmme Kalju vastu teisel poolajal. Vaprus kaotas kohtumise 0:7. Teises voorus kohtuti kodusel Pärnu, Mai tänava kunstmuruväljakul aga Tartu Tammekaga. Selles kohtumises kuulus Rocco Vapruse algkoosseisu ja mängis kaasa kõik 90 minutit. Kahjuks tuli ka teises voorus kaotus, seekord napimast-napim, 0:1. Meie poisid, kes sellel hooajal veel meistrisarja mänguminutite pärast treeningutel pingutavad on näiteks Reno Mark, Rasmus Nikkel, Andro Aavik. Pärnu JK Vapruse peatreener, Eesti ründelegend Indrek Zelinski on meie poiste treeningute ja suhtumisega väga rahul. Hoiame kindlasti kogu hooaja poistele pöialtl ja jälgime nende tegemisi.

¤ Meie kaks noormängijat on samuti nüüdsest Eesti meistrivõistlustel ametlikud Pärnu JK Vaprus mängijad. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis seitse aastat harjutanud 15 aastased Virgo Vallik ja Randy Põld, kes 2017 hooajal esindasid Pärnu Vapruse klubi 100% kõigis Eesti U15 MV mängudes, mängivad noorte meistrivõistlustel selle klubi värvides ka 2018 aastal.

¤ Lisaks on kahe klubi Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vapruse koostöös siirdumas maaklubist linnaklubi ridadesse 2018 aastal Eesti MV mängudeks veel noori. Poiste U14 Pärnu JK Vapruse võistkonnas hakkab meie klubist sellel hooajal mängima 3-4 jalgpallurit. Täpsed nimed selguvad paari nädala jooksul.

¤ Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vaprus klubide koostöö on kestnud pea 15 aastat. Selle aja jooksul on nii sellesse, kui tegelikult ka mitmesse teise Pärnu jalgpalliklubisse siirdunud 15 Lihulas, Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis jalgpalluriteed alustanud noormeest.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019