Täna lõpetasid Eesti noorte meistrivõistluste kevadringi meie U13 noored jalgpallurid. Koduväljakul alistati Pärnu JK Poseidon II tulemusega 9:3 !!

Meie noore jalgpallurite esimese Eesti meistrivõistluste esimene pool on läbi. Kevadringi viimases, kaheksandas kohtumises alistati Pärnu JK Poseidon II tulemusega 8:3. Kaheksa mänguga kogusid meie poisid neli võitu, ühe viigi ja kolm kaotust. Kevadringi lõpuks tõusti selle võiduga jagama ka kolmandat kohta! Vägagi korralik seeria, mis andis kokku 13 punkti. Mõned punktid jäid erinevate põhjuste tõttu küll võtmata, kuid oli ka mänge, kus saime mõne selle eest ka tagasi. Tänases kohtumises olime kogu mängu domineerivam pool. Teist mängu järjest sai 60 minutit kirja väravas tegutsenud Kevin ja kogu mängu vahetasime plats puhtaks süsteemis kõiki poisse. Poisid said üldiselt võrdselt mänguaega ja see oli ka üks selle mängu peamisi eesmärke. Olime väga ründavad- Tegime vastastele 20 raamilööki ja umbes teist sama palju võis ka raamidest mööda tuhiseda. Ka väravalööjate nimekiri oli pikk, samuti mängu üks tähtsamaid momente. Just erinevate poiste resultatiivsus on oluline. Et ei oleks samad skoorimehed, vaid et see ring suureneks iga vooruga. Ühest küljest näitab see poiste tublidust, teisest küljest saavad nad selle platsil ellu viia aga just platsil olles. Seega nad peavad saama mängida, et tekiks võimalus. Täna olid väravalööjad- Paul, Joonas, Ken-Indrek, Jass-Jasper, Keiro, Timmo. Ja väravakütte jätkus igasse ilmakaarde-Lihulasse, Vatlasse, Virtsusse. Üks väikene miinus, mis tihti laste mängudes sagedaste vahetustega kaasneb, on kerge positsioonide ununemine, või väikene peataolek. Ka täna karistasid vastased meid osavalt kolmel korral ära. Ega seda ei saagi tegelikult pahaks panna, oleme kõike alles õppimas ja oma esimesi samme astumas. Kogu võistkond oli nii täna, kui kevadringi kaheksas esimeses kohtumises väga tubli. Tublid olid ka isad-emad, kes meie lapsi nii kodus, kui võõrsilmängudes toetasid!! Nüüd nädalakene puhkust ja siis on enamus poisse tulemas ka RIMI jalgpallilaagrisse. Lihulas toimub see juba kolmandat suve ja 18-21.06 toimuvas Lihula laagris on osalejaid rekordiliselt 27!!

Tänane koosseis: Kevin, Charli, Taavi, Kert-Kristjan, Joonas, Ken-Indrek, Jass-Jasper, Keiro, Aleks, Raikko, Ats, Timmo, Paul, Kenneth, Eric, Hendrik.

LLJK- Pärnu JK Poseidon II 9-3. Lihula. Kohtunik Rando Kesküla. Pealtvaatajaid 30.

Väravad- LLJK- Paul-3, Keiro-2, Timmo-1, Joonas-1, Ken-Indrek-1, Jass-Jasper-1. JK Poseidon II-3

Löögid raami: LLJK- 20. JK Poseidon II- 7

Nurgalöögid: LLJK- 8, JK Poseidon II-1

Karistuslöögid: LLJK- 4. JK Poseidon II. 2

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2017