Väikesed jalgpallurid mängisid Paatsalus sõprusmängu.

Kõige nooremad Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi poisid said taas toreda jalgpallivõistluse osaliseks. Möödunud esmaspäeval helistas JK Volta jalgpallipoiste treener ja pakkus meie lastele võimalust sõpruskohtumiseks. Samal päeval läks kiri lastevanematele teele ja juba teisipäeva hommikul olid jaatavad vastused mulle saadetud.  Väga tore!! Neljapäeval 02.augustil sõitsime Paatsalusse, kus kohtusime sõprusmängus Põhja-Tallinna JK Volta noortega. Eesti jalgpallimaastikul täiesti uus klubi, kelle esindusmeeskonna peatreenriks on kunagine Eesti koondise peatreener Tarmo Rüütli ja klubi spordidirektoriks kunagine koondise mängija Urmas Hepner, võttis meid vastu sealsel jalgpalliväljakul. Paatsalu ei ole aga meie klubile sugugi võõras mängupaik. Just seal, väikeses külas alustas meie klubi laste laagrite traditsiooni. Küll mitte seal paiknevas Tallinna laagrikohas, vaid Õpetaja Pille Saatmäe ja Jüri Saatmäe kodus. Küll aga kasutasime sama väljakut ka treeninguteks ja sõprusmängudeks ka siis, kui tänased väikesed pallurid veel sündinudki ei olnud. Neljapäevane pallilahing ja see paik üldse, tõi kõik meelde need toredad suved, kui Paatsalus laagerdatud sai. JK Volta vastu alustasid poisid tublilt ja teravalt, pikka aega oli seis 1:1. Poisid olidki väga tublid ja kaasas olevate lapsevanemate ergutused tekitasid päris võistluse tunde. Tegime palju vahetusi, just selleks, et lapsed kõik palju mängida said. Noored poisid olid tahtmist täis ja 4X15 minutit kestnud mäng läks väga kiiresti. Lõpuks tuli küll napp kaotus 5:7 vastu võtta , kuid mängu eesmärk, pakkuda lastele taas mängurõõmu sai kuhjaga täidetud.

Tublid olid: Karl Reinmaa, Raiko Tšorni, Kaarel Mänd, Tormi Ulm, Kaur Alanurm, Glaid Järva, Taavi Tiidussalu, Charli Takk, Henry Kurnim, Märt-Enn Soovik, Eenok Arpiainen.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2017