Virgo Vallik otsustas mängu Esiliigas!!!

Meie klubi kasvandik Virgo Vallik on taas näidanud, et meeste mängus kohanemine ei võta kaua aega. Reedel Tallinnas FC Levadia U21 Esiliiga mängus oli Virgo see, kes Pärnu JK Vaprus meeskonnale väga olulised kolm punkti päästis. Peale seda, kui Vaprus oli jäänud 0:1 kaotusseisu, viigistas pärnaktele seisu Ander Paabut. Mäng näis juba lõppenud olevat, käis üleaja kolmas minut, ehk viimane kohtuniku poolt lisatud minut. Siis sai aga meistriteosega hakkama Virgo. Värava ees, kui vastaste väravavaht, ka Eesti A-koondist 27 korda esindanud Artur Kotenko oli palli otsajoone poole tõrjunud, sai Virgo sellele jaole ja lõi Vapruse võiduks 2:1!!! See oli juba teiseks korraks, kui sellel hooajal Esiliigas Virgo tähtsa värava lõi. Mai lõpus suutis ta paar minutit ennem kohtumise lõppu Kohtla-Järve JK Järve vastu viigipunkti päästa.

Virgo kalender on väga tihe. Lisaks Esiliiga ja ka II liiga kohtumistele ootab teda ees 20.augustil Eesti U17 II koosseisu treeninglaager Tallinnas.