Reedel pidas Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi 25 sünnipäeva!

Foto: Jaanus Getreu ja kaheksa aastat ning üle 70 mängu Eesti rannakoondises mänginud klubis alustanud Priit Mäeorg

Meie klubi pidas reedel suurt sünnipäeva. Lihula Gümnaasiumi söögisaali oli kogunud suur rahvahulk. Kutsutud 120 külalise hulgas olid meie klubi sportlased, lapsevanemad, toetajad, sõbrad. Lisaks klubi 25 sünnipäevapeole toimus ka klubi iga-aastane hooaja pidulik lõpetamine.

2019 aastal mängis Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi väga palju turniire, Eesti meistrivõistlustel osaleti U14 meeskonnaga. Lisaks osaleti väga paljudel kergejõustikuvõistlustel. Kuigi aasta lõpuni on veel kolm kuud, on juba praegu meie laste võistlustel osalemise rekord löödud. Mitte ühelgi aastal ei ole meie klubi sportlased nii palju võistlustel osalenud. Seega on meie lapsed väga aktiivsed ja tublid.

Jalgpallis saavutasid U14 poisid C-liigas U14 vanuses tubli 5.koha. Meie noortest mahtusid väravalööjate edetabelis esikolmikusse Keiro 13 ja Geron 12 väravaga. Need arvud andsid vastavalt II ja III koha. Lisaks neile skoorisid Raikko, Joonas, Ken-Indrrek, Paul, Timmo, Jass-Jasper. Veel mängisid võistkonnas Charli, Kert-Kristjan, Kaarel, Taavi, Ats, Hugo-Jan, Kevin, Kenneth.

Kergejõustikus tehti väga palju väärt tulemusi. Mõned neist nagu Kevini Eesti meistrivõistluste kaheksas koht U14 kuulitõukes, Maria 11 koht U18 odaviskes ja tema odaviske Läänemaa meistritiitel on ehk väljapaistvamad. Palju häid tulemusi tuli Rukilillemängudelt ja paljudelt teistelt võistlustelt.

Lõuna-Läänemaa JK pidas aga oma 25 sünnipäeva. Kohal oli palju külalisi. Kõik lapsed said tunnustatud!! Lisaks jagati Tänukirju klubi toetajatele, abilistele, headele sõpradele, kes klubile head soovivad. Lisaks tunnustati veel Lääneranna vallavalitsust, Jalgpalliklubi Pärnu Vaprust. Tore oli kohal näha meie klubis alustanud ja tänaseks päevaks jalgpallis väga kõrgele jõudnud poisse. Rocco Mõtt, Virgo Vallik, Priit Mäeorg austasid oma kohalolekuga klubi sünnipäevapidu. Lisaks oli kohal Kaido Klaamas, mees, kes 25 aastat tagasi koolipoisina kannalöögiga finaalis oma Virtsu koolile Läänemaa meistritiitli tõi. Sealt saigi jalgpallitegevus klubis alguse.

Täna treenib klubis jalgpalli ja kergejõustikutreeningutel 70 last. Meil on väga aktiivne väikene maaklubi. Treenime, osaleme võistlustel ja tunneme spordist rõõmu.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019