LLJK U16 meeskonna kapteniks on uuel hooajal Herman Reinmaa.

Herman Reinmaa(Paremal) siin Pärnu JK Vaprus vormis.

Iga uue hooaja alguses on meie klubi jalgpallurid koos treeneriga valinud võistkondadele kapteni. Seda on tehtud meeskonnas, kes mängib Eesti noorte meistrivõistlustel. Neljapäevasel 05.veebruari treeningul valisid U16 meeskonna jalgpallurid selleks 2020 aasta hooajaks endale kapteni. Meeskonna liikmete ja treeneri salajasel hääletusel andsid jalgpallurid hääle koguni seitsmele erinevale jalgpallurile. See näitab meeskonna positiivset jõudu ja üksmeelt, ning usaldust!! Reegel oli lihtne, kes kõige rohkem hääli kogub, see ka kapteni kohustused saab.

Kõige enim hääli kogus kaitsemängija Herman Reinmaa. Just temast saab 2020 aastal Lõuna-Läänemaa JK U16 meeskonna kapten. 

Kapteni roll ühes jalgpallimeeskonnas on väga tähtis. See on austav ülessanne kuid kindlasti ka suur kohustus. Kapten on treeneri käepikendus väljakul. Lisaks peab kapten olema oma meeskonnakaaslastele eeskujuks. Kindlasti on tema roll suur ka treening ja võistlusmomendist väljaspool. Korras õppimine, korralik käitumine, eeskujulik suhtlemine, seda eelkõige. Kuid kindlasti on kaptenil õigus uurida trennikaaslastelt puudumiste ja ka näiteks õppeedukuse kohta. Kapten peab olema ka motivaator ja utsitaja. Lisaks vajavad mängijad ka tema kiitust!

Soovime Hermanile uues rollis edu!!

Herman Reinmaa alustas Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis treeninguid aastal 2013 aastal. Tänaseks päevaks on ta klubi Eesti meistrivõistlustel esindanud 29 kohtumises, milles on löönud 11 väravat. Kokku on ta kaheksa aasta jooksul klubi eest pidanud aga üle 200 kohtumise!!

 

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019