Uus võistlusvorm on kohal. Sellist särki hakkavad kandma väravavahid!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi tellis käesolevaks, 2020 aast Eesti noorte meistrivõistluste hooajaks poiste U16 vanusegrupile uue võistlusvormi. Teist aastat on klubi varustuse koostööpartneriks Baltic Betting OÜ ja teist aastat mängivad meie noored firma ADIDAS varustuses. Nüüd on uued mänguvormid kohal. Klubi kasutas uute vormide trükkimisel erinevaid võimalusi. Baltic Betting OÜ, kes eelmisel aastal trükkis meie noortele pikad dressid, tegi sellel aastal klubi vapi trüki lühikesele vormile ise. Numbrid ja poiste nimed trükib lühikestele särkidele aga Läänemaa firma, klubi kauaaegne koostööpartner, Palivere firma NEVI OÜ. Lõuna-Läänemaa JK U16 uus võistlusvorm on: valged särgid-sinised püksid ja mustad sokid. Väravavahtide särk on kollane!!

Uus vorm peaks valmis saama lähima nädala jooksul. Millal aga poisid uute vormidega mängida saavad, näitab aeg ja meid ümbritseva olukorra lahenemine. Eesti meistrivõistlustel ei toimu aprillis ühtegi mängu. Kui kõik läheb hästi, siis on kalendri järgi meie Eesti meistrivõistluste esimene mäng 01.mail Lihulas, Tartu JK Tammeka vastu! Lisaks on kalendris peale Eesti meistrivõistluste mängude veel võistlusi.

Loodame parimat ja head soovid kõigile poistele. Olge aktiivsed ka õues värske õhu käes, treenige kodustes tingimustes ennast üldkehaliselt. Kuid mitte mingil juhul ei tohi koguneda gruppidena väljakule ja mängida koos jalgpalli. See on rangelt keelatud!!!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019