Peatselt saame taas sportida. Vaadake ajad!

Kahjuks on aasta alanud keerulisel ajal keeruliselt. Treener valmistas neljapäeval 07.jaanuaril uute jalgpalliväravate kokkupanemisega lastele ette sisetreeninguid. Kahjuks puutus ta tööde käigus kokku koroonapositiivse inimesega. Ja kõiki reegleid järgides tuleb nüüd treeneril olla eneseisolatsioonis. Kümme päeva me koos ei treeni. Säilitame rõõmsat meelt ja loodame kõike paremat ning uuel nädalal saame jälle kenasti kokku. 

Seniks saab iga laps kasutada öösel maha sadanud lumest 100%. Otsime suusad, kelgud, uisud välja ja lähme kõik talverõõme nautima. Värskes õhus liikumine on väga vajalik ja kasulik, ning parim treening.

Ja veel, kõik lapsed saavad üle vaadata oma treeningpäevad. On kindlad reeglid, kus ja millisel moel saame edasi kriisi ajal treenida. Sisetingimustes saame teha tööd 10-tes gruppides, kui aga uues võimlas kaardin vahele tõmmata, tekib kaks võimlat ja saame korraga sportima lubada 20 last. Suured poisid saavad igas trennis tulla koos trenni. Väikeste grupi tegime aga novembri lõpus kolme päeva vahel kolmeks nii, et iga laps saab kaks trennipäeva nädalas. Lapsevanemad ja lapsed, vaadake palun oma trennipäevad üle, kas kõik klapib nii, nagu te mulle siis teatasite.

Kui tekib küsimusi siis ikka 52 30 131 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.e

MEIE TREENINGUD

ESMASPÄEV- 17.00 KERGEJÕUSTIK

TEISIPÄEV- 15.30 JALGPALL VANEM

KOLMAPÄEV- 14.30 JALGPALL NOOREM

                    16.00 KERGEJÕUSTIK

NELJAPÄEV-  12.30 JALGPALL KÕMSI

                   15.30 JALGPALL NOOREM

                   17.00 JALGPALL VANEM

REEDE- 14.30- JALGPALL NOOREM

            15.30- JALGPALL VANEM

            17.00- KERGEJÕUSTIK

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019