Et näha neid kolme tublit meest, paneb JK Vaprus käima fännibussi!

MÄNGUPÄEVA MUUDATUS!!!

On meeldiv tõdeda, et Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vaprus koostöö on taas viinud uue sammuni. Nimelt saavad meie kolmele Vapruses mängivale jalgpallurile kaasa elama sõita poiste kodukandi jalgpallisõbrad. MÄNGUPÄEV ON MUUTUNUD, KÕIK SIIN INFO IKKA SAMA ÕIGE ON- Reedel 30.juulil kohtub JK Vaprus Pärnu Rannastaadionil Premium Liiga järjekordses voorus FC Kuressaarega. Seda mängu saavad kõik meie jalgpallihuvilised vaatama minna. Pärnu JK Vaprus paneb selleks käima Fännibussi! Buss väljub Lihulast, kauplus Konsum eest 30.juulil kell 17.45. Bussireis ja pääse mängule on meie fännidele tasuta!! Tagasi koju jõuame umbes 23.00 paiku.

Tule ja ela Rocco, Virgo ja Reno tublidele esitustele kaasa. Meie poisid on käesoleval kõrgliigahooajal näidanud väga häid esitusi. Kui staadionil elavad kaasa poiste sõbrad, sugulased ja tuttavad kodukandist, on see väga eriline ja tähtis.

Kingime meie poistele oma toetuse.

Kohti on bussis 61, seega ole kiire ja registreeri.

Registreeri ennast fännibussile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 52 30 131  Tee seda kuni 23.juulini!

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019