Meie neli jalgpallurit 2021 aasta kõrgliiga hooajal.

Kuidas ja millega mõõta spordi väärtust ja tähtsust. Kas selleks on olümpiakuld, kas selleks on meistrid mingil spordialal, või on selleks hoopis läbi spordi inimeseks kasvanud noored. 27 aastat tillukese maapiirkonnas tegutseva jalgpalliklubi rõõmud on meil esile tulnud igal aastal. On väga eriline, et igal aastal tuleb treeningutele lapsi juurde, on eriline, et meie tööst tunneb rõõmu järjest enam peresid. See kõik on meie töö alus ja kõige tähtsam osa. Anda lapsele suur võimalus, tegeleda sellega millega ta soovib ja mida ta kõige rohkem armastab. Nüüd, kui võtame kokku aastat 2021, saame kirjutada ja mõelda kahe erineva joone vahel. Laste esimeste sammude üle klubis ja meistriks olemise üle kõige kõrgemal Eesti tasemel.

Aasta 2021 on meie klubile olnud just selle poolest eriline. Käesoleval hooajal mängisid koguni neli meie klubi kasvandikku Eesti meistrivõistluste kõrgliigas. Need on olnud 2021 aasta kõige erilisemad hetked, kui istud staadionil, vaatad meie klubist sirgunud meistrite etteasteid, jood kohvi ja meenutad kõike olnut. Kuidas just need samad mängijad tegid oma esimesed sammud esimeses koduklubis, kuidas pall tundus suur ja kahe väravavaheline maa vahest liiga pikk. Kuid kuidas kohustustest vaba ja väga turvalised treeningud ja laste kodude poolt loodud turvaline lapsepõlv on aidanud selleni, et nüüd ollakse seal, kus ollakse. Täna lõppes Premium Liiga hooaeg. Pärnu JK Vaprus lõpetas hooaja võõrsil 3:2 võiduga Tartu JK Tammeka üle. Meeskond tõsi, langes uueks hooajaks Esiliigasse, kuid imelised hetked ja meie poiste tublid teod, ei vähenda karavavõrtki seda, mida sellel hooajal nägime. See on eriline!!! Ja kui meeste kõrval teeb esimese kõrgliigahooaja veel ka meie naisjalgpallur, siis saame rääkida ju erilisest ajast ja suurepärasest tundest. Tervelt üheksa kuud on neli meie jalgpallurit pakkunud kõigile meie pöidlahoidjatele imelisi hetki. Virgo kuulutati oma debüüthooajal aprillis meeskonna kuu parimaks mängijaks. Samal kuul lõi ta kogu Premoium Liiga ilusaima värava! Reno sai kuu parima tiitli augustis ja tegi kahkesamängulise seeria, kus mängis kõik kohtumised 90 minutit. Rocco kogus hooaja keskel oma 50 kohtumise Premium Liigas ja 100 mängu klubi eest!! Trinity sai naiskonna parimaks samuti aprillis, ning lõi oma debüüthooajal ka kaks väravat. Suurepärane oli terve hooaja jooksul neist hetkedest kirjutada ja kaasa elada. Neli meie noort kõrgliigas ühel hooajal, see on fakt millega peame lugupidavalt ümber käima. Kas see veel kordub kunagi, ei tea, kuid peame uskuma. Seni on nii meie töö siin klubis, kui ka edasine töö Vapruse klubis andnud hea koostöö tulemusena väga häid tulemusi.

Esimene klubi tänab teid suurepärase hooaja eest. Meie noored imetlevad teid ja tahavad olla teie moodi! Aitäh!

¤ TRINITY ÕISMETS- Sain väga palju uusi kogemusi ja vaikselt hakkasin mõistma, msi see õige suur jalgpall on. Võrreldes Rahvaliigaga on kvaliteet hoopis teine. Boonuseks ka kaks väravat kõrgliigas. Sain endale uue armsa pere Vapruse naiskonna näol.

MÄNGUD- 19

VÄRAVAD- 2

PÕHIKOOSSEISUS- 2

TÄISMÄNGUD- 0

HETKEL KÕRGLIIGAS- 19 MÄNGU/ 2 VÄRAVAT

¤ ROCCO MÕTT- Kõikides mängudes toob Rocco alati põhjaliku analüüsi. Tema kiitus läheb suuresti meeskonnakaaslastele ja toob esile oma mängu head ja olukorrad, kus saab paremaks minna. Rocco liitus hooaja teises pooles ka Eesti kaitseväega. Seega tuli mitmele mängule sõjaväeteenistuse pealt. Rocco arvates oli üldiselt pettumust valmistav hooaeg. Mitte üleni kehv, kindlasti mitte, oli ka head kaasa võtta. Näitas ära mida on vaja, et mängida Premium Liigas. Isiklikult sai palju õpitud ja karastatud ja palju juurde õpitud. Väga õpetlik hooaeg. Loodame meeskonnaga Premium Liigas tagasi olla nii kiirelt kui võimalik.

MÄNGUD- 24

VÄRAVAD- 0

PÕHIKOOSSEISUS- 12

TÄISMÄNGUD- 4

HETKEL PREMIUM LIIGAS- 59 MÄNGU/2 VÄRAVAT

¤ VIRGO VALLIK- Meie hooaeg oli nii kogu tiimil, kui minul endal väga kõikuv. Suutsime mõne mängu väga hästi mängida, siis jälle ebaõnnestusime täielikult. Igal juhul saab ja peab noore jalgpalluri debüüthooajaga rahule jääma. Hooajal kuulus ta ka Balti turniiril Eesti U19 koondisse.

MÄNGUD- 27

VÄRAVAD-3

PÕHIKOOSSEISUS- 10

TÄISMÄNGUD- 6

HETKEL PREMIUM LIIGAS- 27 MÄNGU/3 VÄRAVAT

¤ RENO MARK- Oli õpetlik hooaeg, saime tugevate meeskondade vastu mängida, see arendab kõige rohkem. Kuna eesmärki liigasse püsima jääda ei täitnud, siis rahule ei saa jääda. Teeme tööd edasi ja uuel aastal püüame taas Premium Liiga kohta. Isiklikus plaanis oli hooaeg lühike, tulin suvel kaitseväest ja kõikides mängudes ei saanud meeskonda aidata. Hooaeg oli huvitav veel sellepoolest, et mängisin ka uuel positsioonil, paremkaitses. Seega taas palju uusi kogemusi. Eesmärk, lüüa värav sai ka täidetud. Üldiselt olen isiklikus plaanis rahul, kuid meeskonnana oleks pidanud paremini minema. Teen trenni edasi ja naudin seda mida mulle teha meeldib.

MÄNGUD- 15

VÄRAVAD- 1

PÕHIKOOSSEISUS- 11

TÄISMÄNGUD- 10

HETKEL PREMIUM LIIGAS- 48 MÄNGU/2 VÄRAVAT

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019