Naiskond peale kolmapäevast võidumängu.

Suurepärane mäng, Suurepärane tulemus taaskord meie naiskonnalt. Kolmapäeval võõrustasime Rahvaliiga kolmandas voorus EBS naiskonda. Meie naiskond tuli mängule kaheksa jalgpalluriga. Seega saime kasutada kolme vahetust. Olime osavad, tüdrukud pidasid kenasti vastu ja näitasime ilusat jalgpalli. Vastane alistati 3:0.

Mängu algus oli veidi krobeline. Mõned minutid läksid üldisesse sisseelamiseks aega. Kuid mängijad olid tublid ja peatselt näitasid tüdrukud sellist jalgpalli, mida nad pikki aastaid näidanud on. Minu arust on meie naisjalgpallureid alati iseloomustanud hea tehnika, kvaiteet ja mis peamine, kindel kord väljakul. Alati on selle poole püüeldud, ja nii igas mängus. Ka täna oli eesmärk ju kindlasti see, et omad asjad korralikult ära teeksime. Seda mängu edenedes järjest paremini ka tehti. Kõike ideaalselt ei ole kunagi võimalik teha. Kuid alates 10 minutist oli mäng nauditav. Ja pingile, vähemalt sellele, kes kirjutas statistikat, ei tekkinud kordagi võitjas kahtlust. Ikka tuleb ju silmade ette samade tüdrukute mäng. Nüüd 10-12 aastat hiljem on ju kehakeel tegelikult sama, sa tead mida on oodata, millise kindla liigutusega keegi mängija väljakul tegutseb. Oli nauditav jälgida söödumängu, tarku otsuseid, olukordade õigeid lahendusi. See on intelligentsete naiste sport! 

Mängu seitsmendal minutil lööb Karin kaugelt seisuks 1:0. Vähemoluline ei ole palli tee peal olnud Regle õigel ajal üleshüpe. Kindlasti segas tema olek ka vastaste väravavahti. Kindel teguitsemine tänases kohtumises kahelt kaitsjalt, Karinilit ja Annalt laovad korraliku vundamendi ka ründetegevuseks. Muide, nimetatud jalgpallurid mängisid täna olude sunnil kõik 40 minutil. Saime ees teha paarivahetusi ja see tõi eriti edu teisel poolajal. 26 minutil kombineerivad kunagised võistkonnakaaslased Anna ja Regle suurepäraselt ja Regle lööb seisuks 2:0. Juba kolm minutit hiljem teeb vasakul äärel Marjana väga head individuaalset tööd ja lööb ilusa värava. Seisuga 3:0 mäng ka lõppeb. Kogu naiskond annab võitu maksimaalse panuse. 

Meie naiskond lõi täna 30 väravalööki, neist 18 raami! Vastaste samad arvud oli 15 ja 5. Nurgalööke teenisime kuus, vastased kolm. Seega igas elemendis olime poole paremad.

Vajalikud kolm punkti tabelisse ja sellega tõustakse alagrupis kindlalt teisele reale. Juhib JK Volta, kellega pühapäeval kodusaalis kell 12.30 uuesti kohtutakse.

Lõuna-Läänemaa JK naiskond tänases kohtumises: Regle Kurnim, Anna Luuk, Marjana Kuldsaar, Karin Mänd, Anni Ratas, Ann Meriste-White, Siret Põldäär, Elise Ojap.