Tuudi jalgpalluri värav valiti Premium Liiga kuu ilusaimaks tabamuseks!

Eesti Jalgpalli Liit valib igas kuus Premium Liiga parimad, või õigem oleks öelda, ilusaimad tabamused.
Lõppvooru pääseb tavaliselt viis kõige kaunimat väravat. Need avalikustatakse ja siis valivad juba fännid selle, mis on ilusaim
ja kellele läheb Ramirenti poolt väärt auhind.

Meie klubil on taas põhjust rõõmustamiseks.

Eelmise, 2021 aasta aprillis tegi nooruke, 18 aastane Virgo Vallik imelise vägitüki, saades kuu parima värava auhinna endale. Ta läbis siis Nõmme Kalju vastu üksinda palliga 70 meetrit, jooksis üle kõik kaitsjad ja lõi ilusa värava Eesti koondise väravavahi Marko Meeritsa selja taha, Pärnu JK Vapruse 1:0 võiduks.
Nüüd aastal 2022, aasta vanemana, tegi Tuudi noormees täpselt seda sama. Vastaseks sellel korral aga selle suve Eesti jalgpallikomeet, Paide Linnameeskond. Eurosarjas vägevad mängud teinud Paide meeskond sai tunda Valliku kiirust ja täpsust.
Ta sai taas palli oma väljakupoolelt ja purjetas kogu väljakuulatuse. Lõpetuseks konksutas Vallik ära Andre Frolovi ja ilusa punkti pani soolorünnakule, lüües Eesti koondise väravavahile Mihkel Aksalule püüdmatult palli ristnurka!
Just see värav kandideeris koos teiste imeliste tabamustega augustikuu ilusaimaks. 
Virgo värava edu oli teiste ees lõpuks mäekõrgune ja ta võitis valimised 60 protsendilise häälteenamusega.
Teiste seas edestas Vallik näiteks selliste mängijate nagu Konstantin Vassiljevi, Brent Lepistu või Henrik Pürgi tabamusi.
Kahe kõrgliiga hooaja peale on seni Virgo Vallik löönud kõrgseltskonnas kuus väravat.

Läänemaalt on läbi aegade Premium Liigas skoori teinud kuus jalgpallurit.
Rimo Hunt on löönud liidrina koguni 74 väravat! Aleksandr Vassiljevil on kirjas 10 väravat. Kolmandaks on tõusnud Virgo Vallik kuue tabamusega. 
Rocco Mõttil, Rasmus Munskindil ja Reno Markil on kõigil kirjas kaks väravat Premium Liigas.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019