Pürksis kuulutati välja Läänemaa 2014 aasta parimad spordis. Reedel 16.jaanuaril toimunud suurüritusele, oli asja ka meie klubi noormängijatel. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi C-klassi jalgpallitüdrukute naiskond oli üheks nominendiks Läänemaa 2014 aasta parima võistkonna valimisel. Kokku oli selles kategoorias nominente üheksa ja see tähendas, et konkurents oli tugev ja kõik teisedki võistkonnad eelmisel aastal oma tulemustega korralikult silma paistnud. Meie võistkond vääris nominendi staatust Eesti noorte meistrivõistluste 5.koha, ning Eesti Koolispordi Liidu meistriks tulekus eest. Need olid kaks väga ilusat kordaminekut ja uhke ning kindel tunne oli olla selles auväärses reas. Vähem tähtis ei ole fakt, et võistkonna nominentide reas olime me ainus nn. õige võistkond. See tähendab võistkonda, mis on võistkond-pallimäng-korvpall, võrkpall, jalgpall, käsipall jne. Õige võistkond!! Muidugi on selle üle ka Eesti parimate valimisel kaua vaieldud, kuid siiski. Kas Läänemaal ei ole enam ühtegi pallimängu võistkonda keda nominentide sekka arvata, või on küsimus millesgi muus. Lisaks jalgpallineidudele oli võistkonna treener Jaanus Getreu, Aasta Tegija nominent.

¤ Esimesena kuulutatigi välja Läänemaa Aasta Tegija-Kohaliku Spordielu edendaja tiitel 2014. Suur rõõm, et selle tiitli vääriliseks peetigi Lõuna-Läänemaa JK treenerit. Kindlasti on selle taga kõikide laste tubli töö ja korralikud tulemused erinevatel jalgpallivõistlustel. Kui ei ole tublisid lapsi, ei ole ka treeneril kellegiga võistlustel käia.

¤ Aasta Spordisündmuse nominentide reas oli Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi korraldatud tähelepanuväärne kuulitõukevõistlus: Aleksander Kreek-100!! Võitu küll ei tulnud, kuid äramainimene ja nominentide hulka arvamine on juba iseenesest suur võit!

¤ Aasta Võistkonna väljakuulutamisel oli elevus suur. Kahjuks täistabamust ei tulnud, kuid... Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi C-klassi naiskond kuulutati Läänemaa rahvalemmikuks!! Just meie tüdrukute poolt andis Läänemaa spordisõber internetihääletusel kõige rohkem hääli!! Emotsionaalselt on see igatahes väga suur, ehk isegi suurem tunnustus!! Laval, Läänemaa spordiinimeste ees oli ülev ja uhke tunne seista! Kõiki naiskonna liikmeid autasustati meenete, aukirjadega. Lisaks õnnitles meie tüdrukuid lilledega Lihula vallavanem Varje Ojala-Toos. Tunnustuse said: Gertu Küttmann, Inga Garmen Küttmann, Anna Luuk, Brita Pikla, Johanna Lipp, Regle Kurnim, Marian-Merit Ring, Marjana Kuldsaar, Karita Üksvärav, Hedi Tammsalu, Jana Kardin.

Hurraa!!