Täna toimus Lihula Gümnaasiumi Spordihoones Jalgpalli Osavusfestival "Värav" Läänemaa voor. Ürituse läbiviiad olid Eesti Jalgpalli Liit ja Eesti Koolispordi Liit. See on võistlus noortele jalgpalluritele, kus tuleb sooritada kolm osavusharjutust ja peale kolme harjutuse kokkuliitmist selguvad parimad. Osales viis kooli, kaheksa võistkonnaga. Nooremas, 1-3.klasside vanuseastmes võitis Lihula Gümnaasium- Marleen Põld, Kristel Oosim, Robico Villers, Karl Murumets, Ralf Pindis, Mihkel Sibul, Stefan-Lauri Mölder. Nad võitsid kõik kolm võistlust- täpsuslöögid, palli vedamise harjutuse, kombineeritud harjutuse. Teise koha sai tubli Virtsu Kool. Vanemas vanuseastmes, kus võistlesid 4-5.klasside õpilased käis tihe rebimine Lihula Gümnaasiumi I ja Haapslau Põhikooli vahel. Lihula I võistkond võitis täpsuslöögid, kuid Haapsalu oli parem palli vedamises ja kombineeritud harjutuses. Seega üldesikoht neile: I Haapsalu PK 19, II Lihula Gümnaasium I 17(Karolin Bachaus, Karolin Smõtskov, Markus Sõber, Virgo Vallik, Marten Põld, Siim Urb) III Taebla Gümnaasium 10 4. Lihula Gümnaasium II 9(Kristin Kunz, Mariann Isak, Martin Mägist, Randy Põld, Mario Reks, Kardo Roosmaa), 5. Virtsu Kool 9, 6. Martna Kool 3 punkti. Oli väga tore päev, lapsed said võistelda ja kõiki autasustati diplomi ja auhinnakotiga.

Lihula ja Haapsalu lapsed sõidavad vabariiklikule finaalvõistlusele Tallinnasse, mis toimub Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis. Võistlus toimub 16.aprillil.

Suur tänu kõikidele abilistele, tänu kellele üritus õnnestus.