Meie noored jalgpallipoisid alustasid sügisringi Eesti noorte meistrivõistlustel. Viie päeva jooksul peeti kodusel Lihula staadionil kaks mängu, vastasteks Vändra JK Vaprus ja Pärnu JK Vaprus. Meie poisid mängisid väga hea esimese mängu, võites Vändrat tulemusega 6:2, kuid alla jäädi Pärnu JK Vaprusele, tulemusega 1:3. Mängud olid erinevad, Vändra vastu näitasid poisid suurt tahtmist ja meeskondlikult ülihead mängu, kuid Pärnu JK Vapruse vastu ei pidanud poisid kõige tähtsamast mängu eel kokkulepitust kinni, teineteise abistamine ja ergutamine, ning kiitmine oli väga tagasihoidlik. Just meeskondlik kindel esitus oleks kindlasti aidanud meid positiivse tulemuseni ka meie grupi kõige tugevama vastu. Samas Vändra vastu oli mäng väga kvaliteetne. Pall liikus hästi maas ja saime sooritada enamus rünnakuid läbi maa palli liigutades, söödud olid kvaliteetsed ja väravateni jõudmine oli ilus ja loogiline. Pärnu vastu olime esimesel poolajal unised, kuid teisel poolajal muutsime natuke positsioone ja see tõi kohe ka edu. Vasakkaitse muutus kindlamaks ja aktiivsust tuli juurde ka paremale äärele. Teisel poolajal Pärnu vastu saime paika selle mängu õige koosseisu ja ka edasised vahetused õnnestusid tänu sellele hästi. Vändra vastu olime üle igas elemendis ja võit 6.2 oli kindel. Virgo Vallik kostitas vastaseid tervelt nelja ja vennad Sander ja Markus lõid kumbki ühe värava. Võitis aga siiski, väga head mängu näidanud terve meeskond. Pärnu Vapruse vastu jäime 0:2 kaotusseisu, kuid Marteni korralik vastuvärav teisel poolajal karistuslöögist andis veel lootust. Teise poolaja alguses oligi hulganisti võimalusi meie edurivil, kuid löögid ei lennanud kahjuks raami. Teine poolaeg oli väga võrdne, olime isegi rohkem palli valdamas, kui vastased. Siiski lõid veel vastased meile ka kolmanda. Saame öelda, et kõik kolm meile löödud väravad olid suuresti meie oma väikestest vigadest tingitud, kommunikeerumine ja rääkimine kaitses peab saama paremaks. Kindlasti peab tugevamate vastu mängimisel suurenema ka poiste enesekindlus. Kartus, pea maas olek on tihti kaotuste põhjused. Ei ole oluline, kas võit või kaotus, vaid tähtis on, kuidas ja mis foonil tullakse väljakule ja kuidas mängitakse. Lapsevanem Ants Urb toonitas peale tänast mängu just sama. "Täna olid poisid unised. Pärnu võitles kuidagi rohkem." Ükskõik kes vastas, võidelda ja rõõmuga mängida, seda peaks tahtma iga laps, kes trennis käib. Nii olidki meie kaks esimest sügisringi mängu erinevast puust. Vändra vastu oli mäng hoogne ja ladus, veidi kvaliteetsema Pärnu vastu jäädi vast veidi oma mõtete ohvriks ja vastu tuli võtta nukker kaotus. Oskused on ju meie poistel head.

Kahe mängu statistika:

Löögid raami: LLJK- 13, 4-  Vändra, Pärnu-5, 8

Nurgalöögid: LLJK- 4, 0- Vändra, Pärnu- 5, 7

Mänguminutid kaks mängu: Mart 56-60, Virgo 56-60, Henry 54-43, Randy 50-60, Markus 5059, Andero 51-49, Mario 39-0, Sander 21-8, Mihkel 21-11, Henri 19-21, Robert 15-31, Siim 13-31, Kardo 4-0. Kerol0-13, Indrek 0-0

Plussid-Miinused Kaks mängu kokku: Mart 5-2, Henry 3-4, Randy 5-4, Markus 9-5, Mario 3-4, Andero 7-5, Marten 5-5, Virgo 9-3, Robert 3-2, Henri 3-1, Kardo 1-0, Sander 3-1, Mihkel 3-1, Siim 3-4, Indrek-, Kerol 1-1,