Täna toimunud Läänemaa valdade talimängude saalijalgpalliturniiril saavutas meie Lihula valla naiskond, koosseisus Liset Kuusik, Geithi Rammul, Maarja Jalakas, Regle Kurnim, Anna Luuk, Marian-Merit Ring, Johanna Lipp ja Brita Pikla II koha. Martnat võideti 1:0, Noarootsit 6:1 ja Ridalat 2:0, ainus kaotus tuli vastu võtta Lääne-Nigulalt 1:3. Regle lõi 7 väravat, Marian-Merit 2 ja Brita 1 värava. Seega lisas meie naiskond suvel toimunud suvemängude esikohale talimängude II koha. Tublilt mängis ka Lihula Valla meeskond, kes seitsme meeskonna osavõtul tuli 4.kohale. poolfinaalis saadi napp kaotus peale penaltiseeriat ja 3-4.koha mängus kaotati 1:2 Haapsalule.