Virgo sõprade poolt teha lastud plakatil.

Kuidas saavad sportlased ükskõik, mis spordialal suure tõuke headeks tulemusteks. Treening, Treening, Treening ja mida kõike veel. Kuid kindlasti on üheks suureks jõuks sportlasele tema toetajad ja fännid. Kui sportlane astub staadionile saab ta tunda meeletult suurt tuge, kui rahvas tema taga on. See on meeletu energia, mis fännidelt tuleb. Kui sa mängid jalgpalli näiteks 50 000 pealise publiku ees, siis me ilmselt ei oska ette kujutada, mis feelingu see annab. Praegu, kus kõik spordimaailmas, nii nagu ka muudes tegemistes on rangelt lukus, pole spordis staadionitel ka fänne. Eesti meistrivõistlused on alanud, kuid staadionil kaasa elada hetkel ei saa. On vaid üksikud julgemad fännid aia taga, kes ei pelga turvameeste riidlemist, või lausa trahvide saamist.

Küll on aga suur rõõm, kui sporltasi peetakse meeles sõprade poolt ja täiesti erilisel moel. Sporltase tõeliste fännide poolt. Virgo on jalgpallur, kes nüüd igal kodumängul saab toetuda läbi ülisuure plakati, kus on pildil tema suurim fänn-Virgo ise!! Nimelt valmistasid Virgo sõbrad ja koolikaaslased tema praegusest Pärnu Kutsehariduskeskusest talle ülisuure plakati, millel Virgo pilt. See on väga meeldiv, kui mängu ajal klubi toetajate reklaamide seas on mängja plakat, mis kaunistab Pärnu JK Vapruse koduväljkul peetavaid mänge. Kindlasti saab noor jalgpallur oma esimesel Premium Liiga hooajal sellest kõvasti jõudu ja motivatsiooni juurde. Tõelised sõbrad tulid keerulisel ajal noorele tulevikulootusele kenasti appi ja aitavad sellega meie meest igas kodumängus.

Head soovid on muidugi alati Virgo, Reno, Rocco ja Trinityle ka meie Lõuna-Läänemaa JK poolt. Meie saame neile kõrges seltskonnas mängides mõtetes head soovida ja pöialt hoida.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019