Lõuna-Läänemaa JK fännilipp!

Meie üliaktiivne jalgpalli poolaasta on meie jalgpalluritele, fännidele ja toetajatele pakkunud väga palju rõõmu. Toimunud on palju turniire, naiste saalijalgpalli Rahvaliiga, jalgpallilaager, erinevad sõprusmängud, noorte Eesti meistrivõistlused, naiste õuejalgpalli Rahvaliiga. Kõik see on saanud teoks tänu tublidele jalgpalluritele, fännidele ja toetajatele. Eriline osa on olnud alati inimestel, kes käivad nii meie laste, noorte, kui naiste mänge vaatamas. Või elavad meie tegemistele kaasa läbi meie kodulehe, või meie tegemistest kirjutatud artiklite. Jalgpalliklubid üle maailma toetuvad suures osas oma fännidele. Just sellel aastal on eriline see, kuidas see on hakanud välja paistma ka meie klubis. Eesti meistrivõistlustel mängivate laste emad-isad on ise loonud klubi külge väikese fänniühenduse. Nad on tellinud enda laste nimedega särgid, pusad, dressikad. Ja mitte koju kappi seisma, vaid käivad alati nendesse riietatult lastega kaasas, kui lastel on võistlused. See on väga eriline ja tähtis. Eestimaa Rahvaliigas mängiv klubi naiskond aga ajab oma naiskonna asju samuti kiiduväärselt. Sellest on juba palju juttu olnud, kuidas väikese ajaga on naiskond taasloodud, kuidas tellitud mitu paari vormi. Kuidas on leitud ise, enda initsiatiivil toetajad. Naised on nagu fännid iseendale, teevad alati kõik teoks ja mängivad lisaks sellele veel väga hästi. Läbi selliste tegemiste on naiskonnal tekkinud palju fänne.

Ennem jaanipäeva jõudis meie klubisse veel üks eriline fännivärk. Meie naiskonna liikmete eestvedamisel on nüüd klubil kaks suurt jalgpalliklubi lippu. Oma klubi lipp hakkab lehvima kõikjal meie mängudel, turniiridel, sõpruskohtumistel. Kõikjal, kus Lõuna-Läänemaa JK jalgpallur, olgu ta siis laps, noor, või naiskonna mängija platsil on. Kindlasti annab see meie tegemistele palju juurde ja rikastab oluliselt klubitunnet kõigi meie pöidlahoidjate hulgas.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019