Meie kaheksa jalgpallurit, kes mängivad Pärnu JK Vapruse rivistuses, nii Premium Liigas, kui noorteliigades, saavad nüüd väikese puhkeaja. Kuidas neil läinud on?

Meie jalgpallurid, kes 2018 aastal Eesti meistrivõistlustel Pärnu JK Vaprust esindavad, hakkab hooaja esimene pool lõppema. Osadele on see juba lõppenud. Pöörame austusega pilgu neile poistele, kelle siht jalgpallis on jõuda kõrgemale. Kaks klubi: Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vaprus on näidanud suurt ja meeldivat koostööd ja poiste üleminek maaklubist linnaklubisse on kulgenud sujuvalt. Praegu saame tõdeda, et kõik noored, kes hetkel JK Vaprust esindavad on vastavas liigas igati oma võistkonna ülioluline lüli!! Sellest kõnelevad numbrid.

¤ Rocco Mõtt ja Reno Mark- Premium Liiga. Need kaks noort on sellel hooajal tegelikult kõnelema pannud kogu jalgpalli üldsuse. Väga head etteasted meeste Meistriliigas on tähendanud seda, et kaks Lõuna-Läänemaa JK kasvandikku, kes mänginud koos sadades mängudes Lõuna-läänemaa JK-s, teevad sama nüüd ühe Eesti Meistrisarja klubi keskvälja. Viimasel kevadringi kohtumisel Narva Transi vastu olid poisid taas kodusel rannastaadionil omas mahlas ja tegid mõlemad korraliku partii. Nii noored 16-17 aastased poisid on saamas väga head kooli. Kaasa elades ei saa unustada, et see nõuab suurt füüsilist ja vaimset vastupidavust. just selle koha pealt peame kõik neile pöialt hoidma. Rocco on 2018 aastal Meistrliigas väljakul käinud 11 liigamängus. Kokku on mänguminuteid kogunenud 664!! Algkoosseisus on ta väljakule jooksnud neist 7 mängus ja 90 minutit on ta treenerilt teeninud neljas kohtumises. Lisaks on tema arvel ka 2 Meistriliiga väravat!!! Reno on seni oma koduklubi esindanud 16 mängus, kokku 1265 minutit. 14 kohtumises on ta kuulunud Pärnu JK Vapruse algrivistusse ja 12 korda on ta mänginud kõik 90 minutit. Mõlemal noorel on tulnud võidelda ka vigastustega. Rocco oli mängudest jalavigastusega eemal päris kaua aega. Renot on samuti pisitraumad saatnud, viimased kohtumised on ta mänginud murtud sõrmega. Treener Indrek Zelinski on mõlema meie kasvandikuga väga rahul.

¤ Rasmus Nikkel ja Aaro Õismets treenivad koos Meistrisarja võistkonnaga, kuid mängivad Pärnu JK Vaprus II meeskonnaga II liigas. Seal on nad samuti asendamatud jalgpallurid. Vatlast pärit Aaro on senise hooaja jooksul mänginud 11 liigamängus, neist viiel korral on ta kaasa teinud 90 minutit. Rasmusel on samuti kirjas 11 mängu, täismänge neist aga seitse.

¤ U17 Eliitliigas kaasa tegevale Pärnu JK Vaprusele annavad samuti oma suure panuse meie poisid. Nii Virgo Vallik, kui Randy Põld kuuluvad kindlalt võistkonna põhikoosseisu ja on kaasa teinud kõik 10 kohtumist algusest-lõpuni!!! Virgo on olnud resultatiivne kuuel korral, Randy aga kindlustanud keskkaitses hea mänguga võistkonna tagalat. Lisaks väravate löömisele näitab Virgo ennast heast küljest ka resultatiivsete söötude jagamisega. Viimases kohtumises alistati Raplamaa JK 5:3. Virgo lõi kohtumises ühe värava ja andis kolm(3) väravasöötu. Võiduga tõusti tabelis pronksikohale.

¤ U14 Pärnu JK Vapruse võistkonnas teevad kaasa Herman Reinmaa ja Mihkel Sibul. Herman on mänginud viies kohtumises ja Mihkel teinud kaasa kolmes mängus. Poistel on lisaks mängimisele treening-võistlusprogrammis ka iga esmaspäevane Pärnus toimuv Talenditreening. See kool mida need poisid sellel aastal saavad on väga vajalik ja tulevikuks kindlasti ülioluline. Taas peame rääkima poiste vastupidamisest. Noortele treeningud Lihulas ja Pärnus, ning lisaks veel liigamängud, annavad kokku väga suure koormuse. Kuid peatselt on käes kauaoodatud suvevaheaeg.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019