Lõuna-Läänemaa JK U13 poisid saavutasid Eesti noorte MV VIII alagrupis III koha!!! Kogu info hooajast.

Meie U13 poisid lõpetasid Eesti noorte meistrivõistluste hooja viimase kohtumisega neljapäeval Kilingi-Nõmmel. Vastaseks Pärnu JK Poseidon II võistkond. Ennem viimast kohtumist oli tabeliseis väga intrigeeriv. Esimene, Pärnu JK Poseidon I ja teine Suure-Jaani United olid meie jaoks püüdmatus kauguses, küll aga oli käega võtta turniiri kolmas koht!! Seega pidime kindlalt oma vastast võitma! Teisipäevasel treeningul alustasime juba selle hooaja viimase mänguga-koosolekud, treeningul mängu imiteerimine, motivatsioonikõned, mängijate mõtete mängu toomine jne. Olime oma hoiakult ja suhtumiselt täielikult professionaalid. Kindlasti hirmutav, et lastega selliselt mängule valmistumine, kuid kindlasti üks-kaks korda aastas saab-peab sellist vormi ka katsetama. Kui 16 hooaja mängust on 15 treeneri poolt palutud poistele mängida lusti ja lõõmuga, ning naudinguga, siis 1 mäng võib-peab ka nii algama. Vastase väljakul peetud hooaja viimane kohtumine ei alanud mingil moel hästi. Kas segas teadmine, et kevadel tuli kodus suhteliselt lihtne võit, või miski muu, aga kohe mängu käima saamisega oli raskusi. Kuid kui saadi, siis hakkas võistkond võtma pilti, mida just sügisringi kõikides mängudes näha võis. esimese poolaja lõpust, mängu lõpuni olid poisid väga tublid. Saime teha palju vahetusi, kõik jalgpallurid kogusi palju mänguminuteid ja kogesid head koostööd. Kogu meeskonna ühisel jõul ja Keiro kolme, ning Pauli ja Kerdi väravatest tuli kindel 5:0 võit. See kõik tähendas 31 punkti tabelis ja kokkuvõttes kolmandta kohta. 

¤ Väravalööjad: Koguni 11 jalgpallurit(!!!): Keiro-21, Paul-16, Jass-Jasper-11, Geron-4, Raikko- 4, Timmo- 2, Joonas- 2, Charli- 1, Kert-Kristjan- 1, Kenneth- 1, Ken-Indrek- 1.

¤ Mängitud mänge: Timmo-16, Ats- 16, Kenneth-15, Charli-15, Jass-Jasper-14, Raikko-14, Keiro-14, Kevin-14, Joonas-13, Taavi-13, Aleks-13, Paul-12, Kert-Kristjan-11, Ken-Indrek-10, Geron- 10, Eric-9, Kaarel-8, Hendrik-6.

¤ Nurgalöögid: Meie- 80- Vastased- 115

¤ Karistuslöögid: Meie- 56- Vastased- 59

¤ Löögid raami: Meie- 189- Vastased- 126

¤ Väravad: Meie- 65- Vastased- 36

¤ Võite: 10

¤ Viike: 1

¤ Kaotusi: 5

Tabel:

I Pärnu JK Poseidon I   - 42

II Suure-jaani United   - 37

III Lõuna-Läänemaa JK - 31

4. Tõrva JK  - 31

5. Läänemaa JK   - 28

6. Saaremaa JK Aameraas - 16

7. Pärnu JK Vaprus Roheline - 13

8. Valga FC Warrior -  9

9. Pärnu JK Poseidon II - 0

Lõuna-Läänemaa JK: EMV U13 VIII alagrupp: Hendrik Jõgi, Jass-Jasper Jõgi, Paul Lomp, Kenneth Lomp, Timmo Kaasik, Ats Kaasik, Keiro Ristikivi, Joonas Vestli, Geron Noor, Aleks Tüür, Kert-Kristjan Peet, Eric Reisel, Kevin Leemets, Charli Takk, Kaarel Mänd, Ken-Indrek Klimpuš, Taavi Tiidussalu, Raikko Kanter. Treener Jaanus Getreu

¤ Suur tänu toetajad: Terje Lukats, Tiiu Kõrvits, Indrek Idvani, Hillar Leemets, Atmar Lobja, L&L, Lääneranna Vald, AS Lihula Maaparandus, Kvaliteetaken OÜ, Lihula Tarbijate Ühistu, Rakennuspalvelu Giotto OÜ, Eesti Jalgpalli Liit, Reinmaa ja Partnerid Advokaadibüroo OÜ, Pärnu JK Vaprus, 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019