Kuus meie klubist sirgunud, või ka hetkel meie klubis mängivat jalgpallurit on lõpetanud eduka jalgpallihooaja Pärnu JK Vapruses!

Meie klubi kasvandikud Virgo Vallik, Randy Põld ja Reno Mark, Rocco Mõtt on 2018 aasta jalgpallihooaja lõpetanud. Kaks paari, kellest esimesed Virgo ja Randy mängisid U17 Eliitliigas ning Reno ja Rocco meeste Meistriliigas tegid kindlasti oma elu parimad Eesti meistrivõistluste aastad. Kõik neli noormeest olid oma võistkondades suuremal, või vähemal määral põhitegijad. Kõikidele mängijatele jagus väga palju mänguminuteid, nendega ühes ka palju mänge. Eraldi tuleb muidugi märkida Rocco ja Reno meistriliiga hooaega. Rocco tegi oma teise Premium Liiga hooaja, alustades seda eelmisel 2017 aastal juba 16 aastaselt, sellel aastal astus 17 aaste noorukina meeste mängumaale ka Reno. Tõustes sellega Pärnu JK Vaprus meeskonna kindlaks põhikoosseisu mängijaks. 

¤ Virgo Vallik- Mängis U17 Eliitliigas kaasa kõik 20 kohtumist algusest lõpuni. Kokku kogunes mänguminuteid 1600 !! Võistkonna edukaima ründaja ja väravalööjana kogunes talle hooaja lõpuks 22 väravat. U17 II Eliitliiga A-grupi sügisringi lõpuks, kus väravalöömise arvestust alustati nullist, lõi ta seitsme mänguga 12 väravat, saavutades sellega ühtlasi ka liiga parima väravaküti tiitli!!! Ühtlasi kuulus Virgole U17 II-A liigas ka esikoht!!

¤ Randy Põld- Mängis U17 Eliitliigas kaasa kõik 20 kohtumist. Temale läks kirja 1586 mänguminutit. Randy mängis samuti ennast klubi põhikoosseisumängijaks. Olles terve hooaja vältel põhikeskkitsja. Randyle samuti U17 II-Aliigas esikoht!!

¤ Herman Reinmaa- Mängis U14 Pärnu JK Vaprus rivistuses kaasa kõik 15 mängu otsast-lõpuni ja teenis 1050 minutit mänguaega. Võistkonnas kaitsemängjana tähtsat rolli kandnud noormees sai esimese nii pika Eesti meistrivõistluste hooajaga kenasti hakkama. Kohaks klubiga selles liigas kümnes

¤ Mihkel Sibul- Mängis samuti U14 Pärnu JK Vaprus rivistuses. Talle kogunes hooaja jooksul seitse mängu ja mänguminuteid 490. 

¤ Rocco Mõtt- Teine aasta Eesti Meistrisarjas Pärnu JK Vaprus rivistuses läks korda. Rocco pääses väljakule 21 mängus, teenides hooaja jooksul Meistrisarja minuteid 1060 !! Ta tõusis ka väravalööjate sekka- hooaja jooksul kaks skoorimist- 20.04 Tammeka ja 26.05 FCI Levadia vastu. Mängitud mängude poolest meistrisarjas, oli ta 28 väljakule pääsenud mehe hulgas 12!! Hooaja lõpetas ta koos meeskonnaga 10 tabelireal.

¤ Reno Mark- Debüüthooaeg oli meie noorele jalgpallurile kohe väga edukas. Ta mängis kaasa 31 Meistriliiga mängus, kokku teenis ta 2404 minutit mänguaega. Temast kujunes kindel põhikoosseisumees. Mitmed mängud mängisid nad keskväljal kõrvuti koos Roccoga, just nii nagu lapsepõlves koduklubi ja kodukooli eest. Reno tõusis oma mängudega Vapruse kuuendaks mängijaks, st, et ainult viis meest teenisid temast meistrisarja mänge rohkem. Kirja läks ka üks värav- 20.10 lõi ta värava Paide Linnameeskonnale. Kümnes koht Eesti meistrivõistlustel.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019