Lihula Gümnaasium võitis sellel õppeaastal juba kolmanda Pärnumaa koolide jalgpallitiitli.

Lihula Gümnaasiumi 7-9.klassi jalgpallimeeskond jätkas käesolevat õppeaastat väga eduakalt ka esimesel saalijalgpalliturniiril. Pärnumaa koolide meistrivõistlustel Kilingi-Nõmmel, rivistus meistrikarika eest mängima kaheksa võistkonda. Lihula Gümnaasiumile oli see uue kodumaakonna kolmas jalgpallivõistlus sellel õppeaastal ja kohe võib mainida, et kõik need on tänaseks päevaks ka võidetud. Kui septembris-oktoobris saavutati esikohad 6-7.klasside turniiril Kilingi-Nõmmel ja 8-9.klasside turniiril Vändras, siis nüüd jätkus edutee samuti Kilingi-Nõmmel.

Alagrupis saadi võidud Surju üle 5:2, Kilingi-Nõmme Gümnaasiumi üle 6:1 ja alagrupivõitjat otsustavas kohtumises 3:1 Häädemeeste Keskkooli üle. Viimane võist ei tulnud meeskonnale sugui lihtsalt. Esiteks jäädi kiirelt 0:1 kaotusseisu ja mäng võttis dramaatilisi pöördeid. Kohati kujunes mäng väga jõuliseks, et vigastuste tekkimise vältimiseks pidi kohtunik tõsiselt sekkuma. Poolfinaalis saime vastaseks teise alagrupi teise meeskonna. Uulu alistati kindlalt 3:0. Finaalis aga ootas taas Häädemeeste. Ka esikohamäng ei olnud kerge, tugev vastane ja raske mäng, kohati väga jõuline. Kohtumises said tõsiseid haavu Siim ja Markus. Samas viisid poisid aga kõik kokkulepitu ellu, jätkasid tehnilist mängu ja rajati edu teineteise suurepärasele tundmisele-mida keegi väljakul soovib ja millist abi keegi ootab. Kordagi mängu jooksul ei tekkinud võitjas kahtlust. Ülekaaluka 3:0 võiduga said poisid pea kohale taas tõsta võidukarika.

Meeskonnas mängisid: Virgo Vallik, Siim Urb, Markus Sõber, Randy Põld, Herman Reinmaa, Kardo Roosma, Mihkel Sibul, Robico Villers.

Väravakütid: Virgo- 11 väravat, Herman 4 väravat, Randy 3 väravat, Markus 2 väravat. Virgo tunnistati ka turniiri parimaks mängijaks.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019