Jõuluaeg on imede aeg. Heateod meie klubi lastele imeliste inimeste poolt on erilised!!

Detsembrikuu on aeg, mil pöörame veidikene rohkem tähelepanu oma sõpradele ja kaasalstele. Imede aeg, mis seostub jõuluootuse ja jõuluajaga toob rõõmu meile kõigile. Just sellel ajal saab igaüks meist teha head, just selleks, et meie kaaslane tavaajast suuremat rõõmu tunneks.

Juba teist aastat on meie klubi jalgpalluritele toonud jõulurõõmu Lihula Lions Club. Eelmisel aastal klubi 30 paari uute jalgpallisaabastega rõõmustanud heategijad tegid sama ka sellel aastal. Käesoleval aastal kinkisid nad meie jalgpallilastele 15 paari uhiuusi jalgpallisaapaid. Suur tänu, et meie noori meeles pidasite ja jõuluajal aitasite!!!

Lisaks Lionsitele tuli klubisse rõõmusõnum Vändra JK Vaprus jalgpalliperelt. Lõuna-Läänemaa JK korraldatud Tali CUP turniiril jättis sealse klubi lastevanematele ja treenerile sügava mulje meie laste mäng. Eriliselt hakkas aga silma Lisandra tulihingeline mäng ja tahe tüdrukuna poiste turniiril hästi hakkama saada. Sellega seoses kinkisid sealsed jalgpalliinimesed Lisandrale uue paari sisejalgpallisaapaid. Aitäh Monica Raaga ja Ranet Lepik!!

Jõuluaeg on imede aeg!!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019