Meie U14 võistkond võitis Saue CUP-il neljanda koha.

Noored, kes osalevad Eesti noorte meistrivõistlustel, meie U14 poiste meeskond alustas ettevalmistust pikaks meistrivõistluste hooajaks. Esimene etapp selleks oli 02.veebruaril toimunud Saue CUP saaliturniir. Kuna meil kunstmuruväljkut ei ole, siis iga turniir saalis on meile marjaks ära. Muidugi võtame ettevalmistuse hulka ka kontrollmängud Haapsalus ja Pärnus. Seda muidugi juhul, kuidas ja millal ilm seda võimaldab. 14.veebruariks plaanitud esimene mäng küll on, aga eilse info kohaselt on Haapsalu kunstmuruväljak jääs ja väga kõva, seega mängukõlbmatu.

Saue CUP algas aga meie noortele kohe hästi. Alagrupi esimeses kohtumises alistati Läänemaa JK. Väravad lõid Paul ja Jass-Jasper 2. Tulemuseks 3-1. Teises kohtumises suudeti samuti võtta kolm võidupunkti. Laagri HK/AMJK alistati viimastel minutitel Joonase väravast 1:0. Ennem viimast vooru oli olukord dramaatiline. Nimelt oli Läänemaa JK jagu saanud Saue JK-st ja see lõi kaardid sassi. Ennem mängu olime olukorras, kus tohtisime Sauele kaotada kahe väravaga, veel siis oleksime väravatevahega edasi pääsenud. Saue JK saigi üsna kiirelt 2:0 ette. Mäng oli huvitav ja pingeline. Siis vabastas meid Raikko löödud tähtis värav. Kaotus 1-2 andis alagrupis esikoha ja poolfinaalis vastaseks FC Joker võistkonna. Olime mängust Saue JK vastu nii füüsiliselt, kui vaimselt päris tühjad ja poolfinaaliks jõudu ei jätkunud. Kindel kaotus 0-5 andis õiguse mängida pronksimängus. Kohtumine Keila JK vastu oli päeva kiiireima tempoga ja meie poistelt ka parim: loodi olukordi, mis tekitasid ohtlikke olukordi ja poisid said hakkama ka futsali palliga, millega turniiri mängiti, kuid mida meie üldse ei kasuta. Lõpuks oligi tablool kaks nulli. Pronksmedalid tuli selgitada penaltiseerias. Viimane penaltiseeria turniiril oli meie poistel seljataga Vormsil toimunud sõpruskohtumisest. Nüüd nii kindlad ei oldud ja tulemusega 1-2 tuli vastu võtta dramaatiline kaotus. Siiski on neljas koht kõrgetasemelisel noorteturniiril väga korralik saavutus!!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi: Ken-Indrek Klimpuš, Jass-Jasper Jõgi, Geron Noor, Paul Lomp, Kenneth Lomp, Timmo Kaasik, Ats Kaasik, Kevin Leemets, Joonas Vestli, Kert Kristjan Peet, Raikko Kanter.

Järgmise turniir peavad meie poisid 17.veebruaril Haapsalu CUP-il, siis saavad mängida 2007 poisid. Kodune turniir Taebla Auto Cup toob kogu võistkonna taas platsile 24. veebruaril

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019