Ühisele pildile sai võetud uute võistlussärkidega kergejõustikugrupp.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubis treenib lisaks jalgpallile ka kergejõustikugrupp. Seda meie spordisõber kindlasti juba teab. Neli aastat järjepidevat kergejõustikutööd on silma jäänud nii lastevanematele, sõpradele, kui ka teistele jalgpalliklubidele. Paljud treeningutel osalejad on lapsed, kes tegelevad nii jalgpalli, kui  kergejõustikuga. Oleme olnud väga tublid. Meie noored on tulnud Eesti meistriks, võitnud erinevatel aladel meistrivõistlustel medaleid. Rääkimata muude võistluste-nii Pärnumaa, kui ka Läänemaa meistrivõistlustelt võidetud nii noorte, kui täiskasvanute tiitlitest ja medalivõitudest.

Kuid tähtsaim medalivõitudest on see, et laps/noor saaks mitmekülgselt areneda. Kes temast siis lõpuks tuleb, seda näitab tulevik. Varajases koolipõlves mitme alaga regulaarne tegelemine paneb kindlasti tulevikuks korraliku põhja alla ja aitab noorel kergemini nö oma alasse siseneda. Meie 27 liikmelises treeningugrupis on lapsed Lihula ja Virtsu Koolidest. Treeningud toimuvad kolm korda nädalas. On lapsi, kes osalevad treeningutel kõikidel päevadel, on lapsi kellel treeningutel osalemine sõltub palkjudest muudest toimingutest, kuid on ka noori, kes oma treeningute sagedust usinamalt tõstma peavad. Muidu enese kergejõustiklaseks nimetamine ei ole õige!!

Täna oli see tore päev, kui meie tublid kergejõustiklased said jäädvustatud grupipildile. Uute NIKE omanimeliste särkidega tehtud pilt on nüüd tehtud ja pildilt vaatavad vastu meie rõõmsad spordilapsed.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019