Jaanuari-Veebruari treeningute-võistluste kokkuvõte!! Pildil Taebla Auto Karikaturniiri autasustamine.

2019 aasta esimesed kaks kuud on sportimisetähe all möödas. Ühtlasi oli tegemist kooli kolmanda õppeveerandiga. Nüüd, treeningpausil-koolivaheajal saame kahele esimesele spordikuule tagasi vaadata. Meie noored sportlased said mitmekesised kaks spordikuud: noortele oli jalgpallivõistlusi, kergejõustikuvõistlusi, mälumänguvõistlusi. Noored said jalgpallis mõõtu võtta alates kooli meistrivõistlustest, kuni tugevate saaliturniirideni välja. Sama oli kergejõustikuga, toimusid võistlused meie oma piirkonna lasteni, samas said lapsed end proovile panna Pärnumaa meistrivõistlustel ja lõpuks ka Eesti noorte meistrivõistlustel. Kindlal kohal on meil ka mõttesport. taas toimus jalgpallimälumäng. Uuel veerandil on ees ootamas kaardijalgpalli meistrivõistlused. Kindlasti saame öelda, et Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi noorsportlased võistlesid palju. Erinevad võistlused ja nagu näha ka erinevad spordialad tulevad kindlasti noorele spordiga tegelevale lapsele kasuks. Vaatame nüüd otsa jaanuari-veebruari võistlustele, kus meie lapsed osalesid.

1. Pärnumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused- 14.01- Pärnu

2. Nõmme Kergejõustikuklubi MV- 15.01- Tallinn

3. EJL Kooliprojekt "Jalgpall kooli"- 21.01- Lihula

4. Lihula Gümnaasiumi MV saalijalgpallis- 22.01- Lihula

5. Eesti KSL MV finaalturniir saalijalgpallis- 25.01- Viljandi

6. Eesti noorte MV sisekergejõustikus- 26-27.01- Tallinn

7. Tallinna noorte MV sisekergejõustikus- 29.01- Tallinn

8. Lõuna-Läänemaa noorte III kõrgushüppegala- 31.01- Kõmsi

9. Lõuna-Läänemaa JK III Mälumäng- 01.02- Lihula

10. Saue CUP saalijalgpallis 2006 P- 02.02- Saue

11. Läänemaa naiste MV saalijalgpallis- 02.02- Palivere

12. Eesti noorte MV sisekergejõustikus- 09-10.02- Tallinn

13. Haapsalu CUP saalijalgpallis 2007 P- 17.01- Haapsalu

14. Taebla Auto CUP saalijalgpallis 2009 P- 24.01- Lihula

Et laps saaks osaleda võistluste, peab iga sportlane saama mingigi ettevalmistuse. Lapsena on muidugi treenimisel ja treenimisel suur vahe. Päris väikesed saavad ju oma treeningu kätte läbi mängu ja mängurõõmu, kuid mida vanemaks, seda konkreetsemaks ja täpsemaks treening muutub. Kindlasti on vajalik pöörata pilk sellele, mida näitab treeningpäevik. Treening ei ole kellelegi kohustuslik!! Kuid kui see valitakse, siis koostöös lapsevanema ja treeneriga on lapsel ikkagi kohustus seda korralikult teha. Näiteks jalgpallis, meeskonna spordialal, sõltub igast mängijast väga palju. Iga laps on väärtus! Ka siis, kui tegemist on individuaalspordialaga. Treeningul lapsed õpivad mitte ainult palli peatama ja lööma, ning madalstart ja kõrgushüpet, vaid õpivad suhtlemist, sotsialiseerumist silmast-silma, teineteise hindamist ja austamist. Just seda, mida praegune nutimaailm meie lastelt röövida tahab. Kas hea sõna hea soorituse eest trennikaaslasele trennis on sama, kui naerunägu või "like" nutis, selle üle võib vaielda. Üldiselt on meie lapsed head treeningutel osalejad. Kes on agarad käiad, on treeningutel ka tublid. Kuid tuleb ette ka olukordi, kui lipsab sisse puudumisi. Muidugi on põhjusi erinevaid, kas haigused, muud kohustused jne. Toome ära kõikide gruppide parimad treeningutel osalejad.

Jalgpall Noored(22 sportlast):

1. Lisandra Neeme- 93,3%

2. Kristjan Kolotšev- 86,6%

3. Remo Tomingas- 80%

4: Lauri Laev, Tormi Ulm, Elmo Linno, Simo Linno, Kaur Alanurm, Kevin-Mart Põldman- 73,3%

Jalgpall vanemad(27 sportlast):

1. Timmo Kaasik- 100%

2: Mihkel Sibul, Ken-Indek Klimpuš, Charli Takk, Eric Reisel, Jass-Jasper Jõgi, Geron Noor, Kevin Leemets, Johannes Lepp, Robico Villers- 90%

Kergejõustik(26 sportlast):

1. Radele Kanter- 94,1%

2-3. Kirsi Kunz- 82,3%

2-3. Lisandra Neeme- 82,3%

4-5. Raikko Kanter- 70,5%

4-5. Klaudia Žandarova- 70,5%

 

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019