Alates 2009 aastast toimuv Naistepäeavturniir pidas juubelit!

Laupäev oli taas eriline ja ajalooline päev mei jalgpalliklubile. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi alustas Naistepäeva saalijalgpalliturniire korraldama aastal 2009. Nüüd kümme aastat hiljem on jalgpallivõistlus ikka elus ja need samad tüdrukud, kes siis alustasid, jätkavad ikka meie turniiril osalemist. Sellel ajal oligi selle turniiri ellukutsumise mõte see, et pakkuda meie tüdrukutele mängupraktikat ja võistluskogemust. Naistejalgpall oli siis meil väga populaarne-mängisime Eesti noorte meistrivõistlustel, võistime medali ja kolm kohta esikuuikus. Lisaks Lihula ja Virtsu koolide tütarlaste võistkonnad tegid üliedukaid turniire Eesti KSL meistrivõistlustel. Kokku sealt Eesti meistritiitli kõrvale veel kuus medlaivõitu!!! Nüüd 10 aastat hiljem saime juubeliturniiri pidada. Mitmed tüdrukud olid tulnud turniirile oma lastega, mõned tüdrukud mängisid üle mitme aasta koduklubi eest, mitmed tüdrukud said üle mitme aasta taas mänge klubi eest. On ju meil täiesti arvestatav klubi naismängijate edetabel, kus nüüd, nii juubeliturniiri, kui ka Läänemaa meistrivõistlustega saadi palju mänge juurde. Kõige toredam, et kokku saadi palju meie mängijaid ja toimus meeleolekus jalgpallipäev.

Sellel turniiril mängisime kõik kõigiga kaks korda läbi ja tulemused sellised:

I LLJK Oranž- Regle Kurnim, Anna Luuk, Agnes Maasing, Trinity Õismets, Elise Ojap, Anne-Liis Maasing, Lisandra Neeme. Kaks võitu Taebla SK üle 2:0, 3:0 ja viik LLJK Valgega 1:1 ja kaotus 0:2.

II LLJK valge- Janet Peet, Anni Ratas, Kai Simpson, Maarja Jalakas, Sandra Pärnpuu, Janne-Ly Siimon, Karis Üksvärav. Võit LLJK Oranzi üle 2:0 ja viik 1:1. Viik Taebla SK vastu 1:1 ja kaotus 0:1.

Meie väravalööjad:

I Trinity 3

II-III Kai, Regle 2

4-8 Janne-Ly, Anna, Anni 1.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019