Meie jalgpallurid esinesid edukalt TV 10 Olümpiastardi Pärnumaa III etapil.

Pärnu kergejõustikuhallis toimus järjekorras juba III Pärnumaa TV 10 Olümpiastardi etapp. Sellel korral võistlesid noored kaugushüppes, kuulitõukes ja kõrgushüppes. Kuulitõukes nii nooremad, kui vanemad poisid, nooremad veel kauguses ja vanemad kõrguses. Meie jalgpalluritele oli säärne võistlus üheks etapiks valmistumaks ette Eesti 2019 aasta noorte jalgpalli meistrivõistlusteks. On igati oluline ja väga tähtis, et noored koolipoisid just sellises eas mitmekülgselt spordivad. Meie ümber on tihtipeale juba liiga varajasest lapseeast spetsialiseerumist ühele alale, mis kindlasti kasuks ei tule. Noor laps peab jooksma-hüppama-mängima palli ja turnima puude otsas. Miks mitte võtta noortel jalgpalluritel üheks ettevalmistusosaks osalemine kergejõustikuvõistlustel. Oleme seda läbi talve tegelikult üsna palju teinud. See on kindlasti poistele huvitav ja toob esile noore spordilapse mitmekülgsuse. Tihti ei teagi noor, mis temas peidus on.  Ja eks see selginemine ja ala lõplik valik, kui temast sportlane kasvab tuleb ka õigel ajal. Muidugi on eesmärk ikka see, et poisist kasvaks korralik inimene ja terve tugev Eesti mees.

Meie noored 12 jalgpallurit olid aga taas kergejõustikus väga tublid. Kokku püstitasid noored 14(!!!) isiklikku rekordit. Võideti üks koht vabariigi finaaletapil. Sinna pääseb vabariigi normi ületamise eest. Kaheksa poissi pääsesid omal alal võistluse finaali.

Nooremate poiste (2007-2008) kaugushüppes saavutas Keiro Ristikivi isikliku rekordi 4.50 ja hõbemedali. See tulemus tagaski koha vabariigi finaali. Kenneth Lomp ja Ats Kaasik jagasid 12 kohta, hüpates ka oma margid- 3.41. Charli Takk tegi samuti elu pikima õhulennu, tulemus 2.55 andis 20 koha. Võistlejaid oli selles võistluses 20.

Kuulitõukes said noorematest poistest finaali kolm poissi. Kert-Kristjan Peet sai kolmanda koha, 9.04. See oli tema rekord. Keiro Ristikivi oli 8.55-ga neljas ja Kenneth Lomp isikliku rekordiga- 6.84 kaheksas. Oma margid tegid ka Ats Kaasik ja Charli Takk. Nendele 2 kg kuuliga vastavalt 6.25 ja 5.54. Kokku taltsutas kuuli 14 poissi.

Vanemate poiste(2005-2006) kõrgushüppes kordas oma marki Raikko Kanter. 1.30 ületamine andis kõrge neljanda koha. Paul Lomp oli samuti rekordivääriline, 1.20-ga sai ta seitsmenda koha. Võrdse tulemuse 1.05 ületasid Timmo Kaasik ja Eric Reisel. Kokku üheksanda koha jagamine. Poisse oli võistluses 11.

Vanematel poistel oli kavas samuti kuulitõuge. Koguni neli meie poissi said finaali. Ken-Indrek Klimpuš tõukas elus esimeset korda 3 kg kuuli üle kümne meetri. Isiklik rekord paranes 1,5 meetriga. Tulemus 10.13 andis hõbemedali. Joonas Vestli sai 9.02 ja oli viies. Paul Lomp sai seitsmenda koha, tõugates 8.49 ja Kevin Leemets 8.47 ja oli kaheksas. Eric Reisel jäi esimesena finaali kolmest lisakatsest ilma, olles 7.91-ga üheksas. Kuuli tõukas kokku 14 poissi. Kõik meie viis poissi tõukasid oma isiklikud rekordid.