Meie Lõuna-Läänemaa JK kasvandik Virgo Vallik

on näidanud II liigas häid mänge!

Eesti meeste meistrivõistluste II liiga Läänetsoonis on viimastes mängudes heasse hoogu sattunud Virgo Vallik. Meie klubis kaheksa aastat jalgpalliga tegelenud Virgo on kahes viimases Pärnu JK II võidumängus löönud oma esimesed väravad meeste liigas.

Kuueteistaastane ründemängija viis Viimsi JK II vastu oma meeskonna juhtima mängu 10 minutil. Kogu kohtumise olid pärnakad liidrirollis, nii ütles mängujärgses kommentaaris ka Virgo: Esimene poolaeg olime paremad, initsiatiiv oli meie käes. Suutsime luua rohkem võimalusi. Teist poolaega aga alustasid nemad paremini ja neil õnnestus mängu lõpus viigistada. Võistluslik viik, aga tulemusega ei saa rahul olla."

Ka eile, kui vastaseks oli järjekordses mängus FC Kose, sai meie noor mängida 90 minutit. Selles kohtumises tegi just Virgo oma väravaga lõppseisuks 4:2 Pärnu JK Vaprus kasuks.

Sellega on eelmise hooaja U17 Eliitliiga edukamal väravakütil kirjas tabamused ka meeste II liigas.

Talvel treeningmängus raske trauma saanud ja sellest tänaseks päevaks kenasti välja tulnud Virgo, on oma läbimurdeaastal. Paar nädalat tagasi ka Eesti U17 koondise laagris käinud noor ründaja astub esimesi samme ka meeste liigas. Soovime andekale jalgpallurile edu ja kordaminekuid edaspidiseks.