Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi võitis BENU konkurssil Esmaabikohvri!!!

Aprillis kuulutas BENU Apteegid välja üle vabariigilise konkursi "Sajaga Spordi Eest". Selle raames jagati välja 100 väga hästi varustatud Esmaabikohvrit. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi, nii nagu pea 500 teist Eesti spordiklubi avaldasid konkursil soovi seda kohvrit endale saada. Laekunud avaldusi tuli enam kui 30 erinevalt spordialalt. Tuli põhjendada, miks seda just meie klubi vajab, kui palju on klubis treenitavaid, millistes koolides lapsed käivad. Lühidalt tuli tutvustada klubi tegevust, filosoofiat ja nägemusi noortespordist tervikuna. Mai lõpus tuli meeldiv uudis, et just meie klubi oli üks 100-st spordiklubist, kes esmaabikohvri võitis. Laupäeval 22.juunil anti esmaabikohver pidulikult meie klubile Haapsalu BENU Apteegis üle. 

Lõuna-Läänemaa JK on alati laste turvalisuse ja heaolu eest seisnud. Turvalise treeningu ja võistluse üheks osaks on alati ka esmaabikohver, mis meie tegemisi alati saadab ja vajadusel saame seda kohe ka kasutada. Viimastel aastatel on meie korraldatud turniiridel alati olemas olnud ka arst. Uus lisa esmabaikohvri näol on nüüd saadud ja see parandab veel rohkem meie treeningute kvaliteeti. 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019