Jalgpallilastel lõppes nädalane RIMI laager.

Ees ootamas treeningmäng Vormsil!

Juba neljandat aastat toimus Lihulas Eesti Jalgpalli Liidu-RIMi jalgpalli suvelaager. Kokku on see laager Eesti erinevates linnades toimunud 12 aastat. Lihulas nimetatud laager siis neljandat suve. Lihula laager on saavutanud osalejate hulgas teatud stabiilsuse. Oleme suutnud osalejate ringi viia pea 30 lapseni. Kaasa oleme haaranud kõik meie piirkonna neli kooli. Sellel aastal kahjuks ei olnud ühtegi osalejat Virtsu Koolist, kust oleks võinud neid olla. Kuid see eest olid suure hulga lastega esindatud väga väikesed algkoolid-Kõmsi ja Metsküla. Mõlemast koolist kuus jalkalast!! Aaastatega on Lihula laagris suvel lustinud kokku 91 noort spordilast. 2016 aastal- 22, 2017 aastal- 15, 2018 aastal- 27, 2019 aastal- 27. Viiamsed aastad näitavad, et huvi on ja oleme saavutanud stabiilsuse. Palju on lapsi ka väljaspoolt meie koole. Nelja aasta jooksul on osalejaid olndu 15 erinevatest koolidest üle Eesti. Saaremaalt Pärnu ja Tallinnani välja. Kaks suve on meil osalenud ka jalgpallur Soomest. RIMI laager on just õige koht selleks, mille läbimise korral saab noor spordilaps ehk esimese tõuke hakata harrastama seda maailma kõige populaarsemat spordiala. Laagris osalemine ei nõua aga noorelt midagi, eelnev kokkupuude jalgpalliga ei ole üldse vajalik. Tähtis on rõõm ja lust, ning soov leida uusi sõpru ja panna oma positiivsusega särama ka teised laagrikaaslased. Seda meie seni laagris osalenud 91 last alati on ka suutnud.

Nüüd on laagrist peagi kaks ja pool nädalat möödas ja juba ootab jalkalapsi uus üritus. Paljud, kes mängisid suvelaagris on oma suveplaanidesse võtnud ka teist aastat toimuva sõpruskohtumise Vormsil. Sealne laager kutsub meie Lõuna-Läänemaa JK teist suve pidama sõprusmängu Vormsi jalgpallilaagriga. Sellel aastal leiab tore lahing aset 12.juulil. 

Lõuna-Läänemaa JK sõidab mängule 22 jalgpalluri ja kaasa tuleb veel neli lapsevanemat.

Võistkonnas mängivad: Kristjan, Remo, Sten-Andre, Karl, Vesse, Kaur, Taavi, Charli, Kaarel, Helena-Caroly, Kai, Herman, Robico, Kert-Kristjan, Kenneth, Ats, Jass-Jasper, Geron, Paul, Kevin, Raikko, Timmo.

Stardime Lihulast 08.15. Laev läheb Rohukülast 10.15, tagasi tuleme 17.05 laevaga. Lihulas oleme orienteeruvalt 19.00

Kõikidele lastevanematele tuleb ka täpsustav kiri!!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019