Meie noorjalgpallurid käisid Vormsil võistlusreisil!!

Reedel 12.juulil sõitsime 26 liikmelise grupiga Vormsi saarele. Teist aastat olime Eesti kaunil väikesaarel selleks, et osaleda sõpruskohtumisel Vormsi jalgpallilaagri lastega. Eelmise aasta ettevõtmine õnnestus seal nii hästi, et sealse laagri korraldajad kutsusid meid tagasi, et pakkuda oma laagrilastele toreda sõprusmängu. Sama saame öelda ka siitpoolt. Reis mängule on meie lastele tore vahepala. Saame toreda praamisõidu, reisi ilusal saarel, kohtuda toredate inimestega ja mängida üks korralik jalgpallimäng. Vormsi laager mängis 20 sportlasega ja meie tegime seda 21 jalgpalluriga. Tegime kolm tugevusgruppi, kes iga viie minuti järel kogu aeg vahtusid, nii, et vastakuti mängisid just õige tugevusgrupi sportlased. Kokku mängisime 2x45 minutit. Täismäng andis kõigile palju mänguaega ja kõik said ennast proovile panna. Sõprusmäng algas Vormsi laste survega, kes kohe ka skoori avasid. Meie poolt viigistas Geron esimese mänguaja viimasel sekundil. Meid viis uuesti suurte mängus juhtima Herman, siis viigistasid vastased ja Paul oli see kes 3:2 meid taas juhtima viis. Keskmise grupi väravad ei jäänud samuti tulemata. Vormsi laager viis seisu taas viigini. Siis oli meie kord, Raikko kaks väravat tegid seisuks juba 5:3. Samas mängus lasime aga kohe ühe tagasi lüüa. Vahepeal näitasid kõige nooremad 6-8 aastased mõlemalt poolelt sellist mängu, mis 50 pealise publiku väljaku kõrval vaat et kõige rohkem kaasa elama pani. Viimases mängus, mille lõpetasid kõige vanemad, lõi Jass seisuks 6:4 ja olime tublilt lõpetanud toreda sõprusmängu. 

Autasustamisel premeeris ürituse korraldaja Karl Kermes kõiki sportlasi medalite ja jäätisega. Lisaks said mõlema võistkonna parimad mängijad Mart Poomi päris väravavahi jalgpallisärgi. Kaasas ka nimetatud särgile allkirjastatud kinnitus. Meie poolelt võitis auhinna Paul.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi mängis koosseisus: Paul, Herman, Robico, Geron, Jass-Jasper, Timmo, Kenneth, Kert-Kristjan,Ats, Raikko, Taavi, Kaarel, Kaur, Karl, Vesse, Sten-Andre, Kai, Helena-Caroly, Remo, Kristjan. Kaasas lapsevanemad Maris, Raili, Terje, Mait ja treener Jaanus.

Vormsi jalgpallilaager koosnes lisaks oma saare ja kooli viiest jalgpallilapsest veel mitmest klubist laagrisse tulnud sportlasega. Mitmed mängijad olid Tallinnast, Tartust, Elvast.

Uuel aastal toimub kindlasti ka kolmas sõpruskohtumine!!

Suur tänu reisi eest: Karl Kermes, Kihnu Veeteed, Kõrts Kroge.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019