Meie jalgpallurite tegemised Eesti kõrgemates liigades!!

Lõuna-Läänemaa JK viiel kasvandikul, kes teevad kaasa Eesti kõrgemates liigades on lõppenud kevadring ja peatselt algamas sügisring. Meie poisid on kindlalt kanda kinnitanud oma praegustes võistkondades ja kõik on mänginud ennast põhikoosseisu mängijateks. Toome ära meeste mänguminutid ja mängud, ning väravad.

¤ Rasmus Nikkel- Tartu Tammeka III. II Liiga

Rasmus on II liigas mänginud 9 mängu ja neist kuues teinud kaasa kõik 90 minutit. Mänguminuteid kogunes Rasmusel kevadringis 853.

¤ Andro Aavik- Vändra JK Vaprus. Esiliiga B

Andro on Esiliiga B-s mänginud kevadringis 16 mängu. Kokku on tal mänguminuteid 1395!!. Lisaks on ta tervelt 13 kohtumises teinud kaasa kõik 90 minutit. Lisaks on ta löönud kolm väravat, Põhja-Tallinna JK Voltale 2 ja Paide Linnameeskonna U21-le 1 värava.

¤ Virgo Vallik- Pärnu JK Vaprus. Esiliiga- II Liiga

Virgo on noore, 16 aastase jalgapllurina mänginud Esiliigas kuus ja II liigas 10 kohtumist. Teises liigas on tal minuteid 810 ja kogunud ka kolm väravat. Kaheksas mängus on ta platsil viibinud kogu kohtumise. Väravad on ta löönud Tallinna JK Kalev III, FC Kose ja JK Viimis II võistkondadele. Esiliigas on mänguminuteid kuue mänguga kogunenud 179 ja skoorinud on ta ühel korral, Kohtla-Järve JK Järve vastu.

¤ Rocco Mõtt- Pärnu JK Vaprus. Esiliiga-II Liiga

Rocco on kõrgemas Esiliigas saanud mängida 17 kohtumises, kokku 840 minutit. Neljas mängus on ta kaasa teinud algusest lõpuni. Teises liigas on ta platsil olnud kuues mängus, 423 minutit. Väravaid on ta löönud kaks, mõlemad teises liigas. Tallinna JK Kalev III ja Raasiku FC Joker meeskonnale. 

¤ Reno Mark- Pärnu JK Vaprus. Esiliiga-II Liiga

Reno on Esiliigas mänginud 1092(!!) minutit ja seda 18 kohtumises. Terve mäng on temale kirjutatud neljal korral.Väravani on ta jõudnud selles liigas kahel korral. Mõlemad väravad lõi ta Tartu JK Welcole, seda küll erinevates kohtumistes.  II Liigas on talle mänge jagunud aga kolmel korral, 180 mänguminutiga.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019