Jalgpalluritel oli ülitihe nädalavahetus.

Kristjan Kolotšev Valencia CF treeneritega laagri lõpupäeval.

Möödunud nädal ja iseäranis nädalavahetus oli meie jalgpalluritel väga võistlustihe. Võistlustel ja erinevatel mängudel said palli lüüa nii päris pisikesed, kui ka jalgpallurid, kes meie klubist sirgudes teevad häid esitusi Eesti tippliigades.

¤ Reedel 23.augustil lõpetas Haapsalus oma jalgpallilaagri Kristjan Kolotšev. Ta osales Hispaania suurklubi Valencia CF jalgpallilaagris. Nii Kristjan ise, kui tema ema Raili jäid laagrinädalaga väga rahule. Siinjuures kuuluvad perekonna suured tänusõnad Lihula Tarbijate Ühistule, kelle abiga Kristjan laagris osaleda sai.

¤ Reedel 23.augustil pidasid Lõuna-Läänemaa JK U14 jalgpallurid oma teise kohtumise Eesti noorte meistrivõistluste sügisringis. Lasnamäel peetud kohtumises tuli peale ülihuvitavat kohtumist tunnistada 3:4 Tallinna FC Ararat paremust. Meie väravad lõid Geron kaks ja Jass ühe. Kahe vooru järel asub Geron väravalööjate edetabelis teisel real!!! Meie jalgpallurid jätkavad II liiga C tabelis peale kahte vooru kolmandal kohal.

¤ Reedel 23.augustil pidas meie noormeeste koduklubi Pärnu JK Vaprus Tallinnas järjekordse kohtumise Esiliigas. Ülitähtsas mängus alistati Tallinna FC Flora U21 meeskond 3:0 ja tõusti liigatabelis teisele reale. Nii Reno Mark, kui Virgo Vallik said mängus võitu oma pansue anda. Võitlus koha eest Premium Liigas kestab, või õigemini alles algab!!

¤ Laupäeval 24.augustil toimus Lõuna-Läänemaa JK ja Perekond Idvani koostöös klubi I Lasteaialaste Perepäev. Tore üritus toimus Perekond Idvani kodus. Lustlikul päeval said lapsed mängida turniiril, pidada maha löögivõistluse ja kohtuda sõprusmängus oma emmede-isside vastu. Pärast riputati kõigile kaela toredad medalid ja maiustati üheskoos koogilaua ääres.

¤ Laupäeval 24.augustil kohtus meie klubist sirgunud Rasmus Nikkel oma praeguse koduklubiga JK Tammekaa III eest Eesti MV II liigas Tallinna JK Legion meeskonna vastu. Rasmus mängis kaasa kogu kohtumise. Kahjuks tuli vastu võtta kõige napim 1:2 kaotus.

¤ Pühapäeval 25.augustil mängis Rocco Mõtt Vanuatul Eesti U19 koondise ridades sealse turniiri pronksimängus. Eesti koondis võitis turniiri pronksimängus Uus-Kaledoonia noori tulemusega 1:0.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019