Reedel toimus Lääneranna Valla teine sünnipäev.

Foto: Mariann Peksar

Reedel Lihula Kultuurimajas toimunud Lääneranna Valla teisel sünnipäeval anti pidulikult üle ka Tänukirjad. Viie nominendi hulgas oli ka Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi Treener Jaanus Getreu. Vallavalitsus tänas klubijuhti ja treenerit pikaajalise eduka töö ja laste suurepäraste tulemuste eest. Lisaks õnnitleti ka klubi 25 sünnipäeva puhul.

Kõik see kokku tähendab aga seda, et tunnustuse said kõik meie endised klubis treeninud ja praegu siin sporti tegevad sportlased. Just tänu tublidele lastele on meie klubi sellisena säranud. Mõistagi käib sellega kaasas hoolas treeningtöö ja korralik suhtumine iseenda ja teiste tegemistesse. Hetkel on meie klubis lapsi, kes lippu kõrgel hoiavad, ei rohkem ega vähem, kui 80!! See on viimase 15 aasta suurim number. Oleme suutnud selle numbriga korralikult ja kvaliteetset tööd teha. Just selle poole pealt, et grupid on suured ja treenerit ainult üks, kuid lastepoolne huvi, tahe ja hoolikas lähenemine on seda võimaldanud. Sajandivahetusel treenis klubis ka 105 sportlast, kuid eraldi eesmärk sellele arvule lähenemine ei ole. Siis oli koole rohkem ja see arv koosnes ainult jalgpalluritest! Praegu treenib klubi juures ka korralik kergejõustikugrupp. 

Koos saame korralikult ja hoolsalt treenides teha suuri asju. Väikestele lust ja rõõm, suurematele aga juba ka võistlus ja tulemuspinge. See ongi sport.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019