Laupäeval toimub Haapsalus Taebla Auto XII Karikaturniir

Lõuna-Läänemaa JK võistkondade koosseisud!!

Sellel laupäeval 08.veebruaril toimub Haapsalus juba kaheteistkümnedat korda klubi suurim noorteturniir-Taebla Auto Karikaturniir. Alates aastast 2009 on kaks koostööpartnerit, Lõuna-Läänemaa JK ja ettevõte Taebla Auto pakkunud Lihulas suure talvise saalijalgpalliturniiride sarja. Kokku on selle ajaga sellel turniiril mänginud ligi 200 võistkonda, 50 erinevast jalgpalliklubist, või koolist. Lapsi, kes on Taebla Auto karikatele lahinguid pidanud on kokku julgelt 2000! Kindlasti on see meie klubi hetke suurim noorteturniir. Lisaks on sellel suur väärtus veel selle poolest, et Lihulas on aastatega käinud kõikidest ilmakaartest võistkondi ja klubisid. Nii on selle turniiriga külalisvõistkondi olnud igast Eesti otsast. Sellel aastal toimub turniir Haapsalus. Põhjus muidugi meie uue spordihoone ehitus, vana enam ei ole ja uut veel ei ole. Aasta pärast saame ehk juba uues Spordihoones maha pidada järgmise turniiri. Haapsalus võistlevad sellel aastal 2009-2010 ja 2011-2012 aastal sündinud poiste võistkonnad. Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi läheb võistlustulle kolme võistkonnaga. Kodusel turniiril osaleb vanemas vanuserühmas kaks klubi võistkonda ja noorimas üks võistkond. Võistkonnad koosnevad meie klubi treeningutel osalevatest jalgpalluritest. Lapsi on kolmest koolist-Lihula Gümnaasiumist, Kõmsi Algkoolist ja Metsküla Algkoolist.

¤¤ 2009-2010 Poisid stardivad Lihulast kauplus Konsum eest kell 08.30

¤¤ 2011-2012 Poisid stardivad Lihulast kauplus Konsum eest kell 11.30

Koosseisud!

2009-2010

¤ Lõuna-Läänemaa JK Sinine

Charli Takk

Kaur Alanurm

Eenok Arpiainen

Elmo Linno

Karl Reinmaa

Sander Mänd

Vesse Alanurm

¤ Lõuna-Läänemaa JK Valge

Henry Kurnim

Kevin-Mart Põldman

Andri Jaanus

Sten Andre Kukispuu

Kaarel Mänd

Raiko Tšorni

Kirsi Kunz

Radele Kanter

2011-2012

¤ Lõuna-Läänemaa JK

Vesse Alanurm

Remo Tomingas

Rasmus Luist

Rasmus Rand

Oliver Türner

Kristjan Kolotšev

Henri Mänd

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019