23.02.2015 võitsid meie klubi 2003-2004 a s poisid Rapla turniiril III koha. Vaata pronksimängu, klikates pildile!

Klikake pildil, et näha videot!

Viis aastat möödus ühest väga paljudest edukatest turniiridest kus oleme oma klubi jalgpalluritega osalenud. Raplamaa saalijalgpalli karikaturniiril 23.veebruaril 2015 aastal võitsid Lõuna-Läänemaa JK sinises võistlusvormis 11-12 aastased poisid pronksikohtumises Raplamaa Jalgpallikooli tulemusega 2:1. Meie tiimi viis juhtima ägeda kauglöögiga Virgo Vallik. Siis peatselt kodumeeskond viigistas. Kuid viimane sõna jäi meile, kui üks minut ja 10 sekundit ennem lõpusireeni tõi võidu Marten Põld. See oli väga tugev turniir, kus teiste võistkondade hulgas tegid kaasa näiteks Tabasalu JK, Nõmme JK Kalju, Paide Linnameeskond.

Meie tillukene maaklubi on alati, nii sellel, kui kümnetel ja kümnetel turniiridel väga hästi mänginud. Olgu siis vastasteks väikeste, või suurte klubide järelkasvumeeskonnad. Muidugi on alati meie klubis nii selle turniiri, kui kõikide teiste heade tulemuste eelduseks olnud see, et lapsed saaks kätte oma lapsepõlve. Mitte kunagi pole olnud põhiliseks eesmärgiks mingi koht kuskil turniiril, või võistlusel. Turniir ja võistlus ongi olnud üks osa lapsepõlvest, lapsepõlve mängumaast. Mis sellest medalist siis poisikesepõlves kasu on, kui täiskasvanuna lõivu maksad. Ikka iga asi omal ajal, lapsepõlves oma lust ja rõõm, alles siis saame rääkida päris jalgpallist, kui see kellelgi on sooviks olnud. Kui kasvõi 1% meie klubis 25 aasta jooksul umbes tuhandest lapsest tippjalgpalli jõuab, siis on ikka väga super. Kõigist peavad aga meie pakutud lapsepõlve ühe osa toel kasvama korralikud inimesed.

Sellel Raplamaa saaliturniiril esindasid klubi Virgo Vallik, Siim Urb, Marten Põld, Henry Põld, Randy Põld, Markus Sõber, Herman Reinmaa, Kardo Roosmaa, Andero Polberg.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019