Siin harjutab Geron Noor kodus maja ees tehnikaharjutusi.

Eesti noorte meistrivõistlusteks valmistuv Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi U16 meeskond treenis iseseisvalt juba kuuendat nädalat. Kuuendal treeningnädalal pidid poisid sooritama neli erineva raskusastmega tehnikaharjutust. Kõikide harjutuste puhul oli vaja fikseerida tulemus, või siis korduste-pallipuudete arv. Muidugi tuli kõike seda teha üksi ja kodus, kodu juures, leida vastavad vahendid. Näiteks slaalomi rajaks käbid, kivid vms. Tuli olla leidlik. Kui sportlane treenib iseseisvalt on just loomingulisus, selle leidmine ja hindamine teistsugune. Samuti muutub sportlane endale treeneriks ja nõuandjaks, vajadusel ka kritiseerijaks. Kõike ikka selleks, et noorel sportlasel ei kaoks usaldus ja motivatsioon. See on kindlasti raske ja väga nüristav. Kui sa ikka pead kodus sisuliselt luku taga antud olukorras olema, siis on keeruline leida vaimujõudu, kuidas ja millisel moel olla iseenese motivaator. Meie noored jalgpallurid olid tublid. Kuuendal treeningnädalal, kui tuli töötulemused lisaks oma treeningpäevikusse märkimisele ka treenerile edastada, vaatasid sealt vastu ikka tõsiselt vägevad numbrid ja töö metoodika.

Mõned näited:

¤ Robico Villers- Väga põhjalik treeningnädal. Ta märkis iga päev täpselt ülesse oma tulemused ja edastas. Kõikides harjutustes oli tulemuseks selge areng. Tubli töö!

¤ Jass-Jasper Jõgi - Nädalaga sooritas ta peaaegu 5000 pallipuudet läbi kõksimise, vedamise ja nende harjutuste, mis olid ülesandeks. Vapustav!!

¤ Hugo-Jan Rummel- Tema leidis kõksimiseks kohe võimaluse harjutada mõlemat jalga, nii nagu see olema peab. Väga hea!

¤ Jakob Leever- Siit tuli üks kümnetähise slaalomi parimaid aegu. Tubli!

¤ Geron Noor- Kas 191 kõksimist on korralik, kui jah, siis on see väga super. Lisaks oli tema jalgpallur, kes pildistas ja filmis oma treeninguid. Super!

¤ Paul Lomp- Hoolsalt sooritatud ja korralikud numbrid igal harjutusel. Hea töö!

¤ Kennteh Lomp- Kümnetähise slaalomi parimaid tulemusi on siin kiiruse ja pallivaldamise hea näide. Väga tubli!

¤ Herman Reinmaa- Väikese vigastusega maadelnud kapten tegi vaatamata sellele pea 1000 puudet. Tubli!

¤ Kert-Kristjan Peet- Igal päeval paranesid tulemused ja treeningpäeviku saatmine treenerile olid märksõnad. Väga korras!

¤ Taavi Tiidussalu- Korralikult sooritatud harjutused. Tubli!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019