LHV kliente, kes meie klubi läbi selle toetavad, tuleb järjest juurde.

LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille omanik saab oma lemmikklubile Eestis toetust koguda. Süsteem on väga lihtne. Iga Jalgpallikaardiga sooritatud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku valitud jalgpalliklubi toetuseks.

Suur rõõm on tõdeda, et Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubil on LHV kaudu toetajaid juba 22. Vastav arv on näitamas järjest suuremat tõusutrendi. Veel mõni aeg tagasi oli selleks arvuks meie klubil 3, siis 7 ja nüüd on see tõusnud pea veerandsajani. Kokku on Eestis Jalgpallikaardi kasutajaid 4458. 

Kõikidel, kes soovivad meie klubile läbi sellise mooduse kasulik olla, ei tule teha midagi muud, kui hakata LHV kliendiks.

Suur tänu kõigile LHV klientidele, kes just meie klubi oma lemmikklubiks on valinud ja läbi selle meie laste tegemisi toetavad.

Mullu kogunes maksedelt klubide toetuseks kokku 77 694 EUR. Suurima toetussumma kogusid Tartu JK Tammeka 2710, Tallinna FC Flora 2041 ja Nõmme Kalju FC 1618 EUR suuruste summadega. Kellel suurim kogukond-mängijad-liiimed-fännibaas, seda suuremaks ka antud toetus kasvab.

Ka Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubile mullu makstud väikene summake aitas laste tegemistele kaasa.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019