Kogu meie jalgpallipere ühisel pildil.

 Laupäev 29.august oli taas meie klubis selline päev, kus saame suurt rõõmu tunda selle üle, mida pakub pallimäng kõige noorematele. Just meie kõige pisemad olid need kellele kuulus laupäevane jalgpallipäev. Teist aastat toimus Mattiase II Jalkaturniir. Lõuna-Läänemaa JK ja Perekond Idvani ühisettevõtmine kogub järjest tuure. Sellel korral olid Peetri ja Kelli koduaeda tulnud lustima 30 noort spordisõpra. 

Jalgpallipäev algas soojendussörgi ja võimlemisega. Kõik lapsed tegid kenasti kaasa ja valmistasid nii ennast võistluseks ette. Ennem jalgpalliturniiri juurde asumist tehti läbi terve rida teatevõistlusi, kus abilisteks lastevanemad. Joosti võidu, veeretati palli, hüpati. 

Jalgpalliturniir 4-7 aastaste laste vahel algas võistkondade moodustamisega. Taas aitasid neid teha lapsevanemad. Kokku saadi neli võistkonda. Turniir oli väga huvitav. Laste suur tahtmine ja mängurõõm olid sellised, et panid väljakuääres kaasa elama kõik emad-isad, vanaemad, õed-vennad ja muidu sõbrad. Kõigile võistkondadele jagus väravalöömiserõõmu ja kõik võistkonnad said võidurõõmu. Väljakul võis näha ikka kohe päris jalgpallurite moodi tegutsemist. Oli häid lööke ja sööte, oli vägevaid tõrjeid. Kõige tähtsam, et mängu saatis laste rõõm ja suur lust.

Peale turniiri asusid põnnid lööma karistuslööke. Järgmisse vooru said edasi need, kes palli võrku saatsid. Teises voorus viidi löögipunkti meeter kaugemale ja kes veel siis ka väravavahi üle mängis, see sai kolmandas ringis õnne proovida kahe väravavahi vastu korraga, kes koos joonele asusid!!

Lõpuks olid aga lapsed ja lapsevanemad koos platsil ja mängiti üks tore sõprusmäng omavahel. Muidugi oli äge, kui mõni laps oma emalt või isalt palli kätte sai. Ja seda päris tihti ka juhtus.

Autasustamisel riputati kõigile tublidele lastele kaela kuldmedalid ja premeeriti vitamiinijoogiga. Medali said ka lapsevanemad, kes oma tublid lapsed perepäevale tõid!!

Ühispilt toredast päevast võttis meie Mattiase II Jalkaturniiri kenasti kokku. Peale seda asusid kõik lapsed maitsma pereema Kelli maitsvaid kooke ja maiustama kommidega.

Mattiase II jalkaturniiri läbiviimisel aitasid kaasa: Perekond Idvani, Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi, Mairo Kanter, Kirsti ja Koit Mölder, Auhind.ee.

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019