Hõbedane naiskond pühapäeval Linnamäel.

Pühapäeval toimusid Linnamäe uuel jalgpalliväljakul Läänemaa 2020 aasta naiste jalgpalli meistrivõistlused. Algselt pidi turniir toimuma juba suvehakul, kuid olukorra tõsidus praegu maailmas lükkas võistluse sügisesse. Meie naiskond tegi teise väha hea turniiri järjest. Kui Pärnumaa meistrivõistlustel mängis kaks esindust, nö. vanem põlvkond ja noorem põlvkond, siis nüüd oli naiskond moodustatud kahe põlvkonna ühiselt. Meie naiskonnas mängisid Eesti noorte MV kolmanda koha omanikud, Eesti Koolispordi Liidu meistrid ja Eesti noortekoondiste kunagised liikmed. See kõik andis kokku hea naiskonna ja erinevad põlvkonnad platsil täiendasid teineteist. 

Esimeses kohtumises mindi kokku Taebla SK naiskonnaga. Mängu algus oli vägagi paljulubav, saime nii mõnegi hea olukorra. Natukene jäi õnnest puudu. Seevastu vastased kasutasid oma võimalused hästi ära ja olime sunnitud vastu võtma 0:3 kaotuse. Siiski saime naiskonda kiita, sest pidevad vahetused ja positsioonide otsimised järgmiseks mänguks olid vajalikud ja läksid ka täppi. Mäng Haapsalu naiskonna vastu oli hoopis teine. Olime ennast nagu ka lahti mänginud, sest pall liikus paremini, söötsime julgemalt ja söödud olid täpsemad. Kõik see lõi hea võimaluse mängu võitmiseks. Seda meie tüdrukud ka suutsid. Hoidsime taga kaitses kindlalt kõik vastaste käigud lukus ja väikene positsioonide muutus tõi ka rünnakul edu. Karin Mänd lõi ilusa võiduvärava.

Lõuna-Läänemaa JK saavutas Läänemaa naiste jalgpalli MV II koha.

Naiskonda kuulusid: Karin Mänd, Janet Kärp, Sandra Pärnpuu, Anni Ratas, Carina JUrs, Siret Põldäär, Marjana Kuldsaar, Elise Ojap.

Kindlasti tuleb märkida, et meie klubi naiskond on viimase 10 kuu jooksul mänginud medalile kolme erineva maakonna meistrivõistlustel.

¤ November 2019- Saaremaa MV- III koht

¤ August 2020- Pärnumaa MV- I koht, II koht

¤ September 2020- Läänemaa MV- II koht

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019