Lihulas treenivatele sportlastele tulevad appi:

Suur rõõm on teatada, et lõpusirgele on jõudmas klubi ja paljude meie koostööpartnerite ühisprojekt. Projekti käigus soetame kõigile Lihula treeningrühmades harjutavatele sportlastele uued saalijalanõud. Meie treeningutel käivad lapsed kõigist meie piirkonna koolidest. Lihula, Metsküla, Kõmsi, Virtsu koolide lapsed, kes on olnud treeningutel aastaid väga tublid saavad klubi poolse kingituse. Nii saavad kõik 77 noorsportlast vastavalt oma alale uued kvaliteetsed saalijalanõud. Jalgpalluritele on jalga panemiseks ADIDAS saalijalgpallisaapad, ning kergejõustiklastele NIKE jooksutossud. 

Keerulsiel aastal on klubi poolt selline kingitus oma lastele väga oluline. On ju laps meie klubis ikka ja ainult kõige tähtsam. Ilma laste treeninguteta ei oleks me 27 aastat siin väikeses maanurgas jalgpallitööd teinud. Samuti on tähtis see, et alates 1999 aastast, ehk siis juba 22 hooaega oleme mänginud Eesti noorte meistrivõistlustel. Meie klubis on aja jooksul treeninud ca 2000 tüdrukut-poissi. 

Uued korralikud, kvaliteetsed, puhtad ja valge tallaga saalijalanõud on üliolulised ka selleks, et lapsed saaksid nendega sportida peatselt avatavas uues Lihula spordihoones. 

Klubile tulid appi paljud koostööpartnerid. Oli neid, kes meie klubiga käsikäes käinud aastakümneid. Oli neid, kes spetsiaalselt siia projekti abikäe ulatasid. Kõige soojema tunde teevad aga eraisikud, kes kunagi meie klubis sporditeed alustanud. See on selge järjepidevus ja märk sellest, et oleme aastakümneid pakkundu lastele turvalist lapsepõlve, millest väljakasvades on kõigil võimalus valida-kas jätkata tippspordis, või astuda ellu oma valitud alal, kaasas klubist saadud tööeetika ja teistega arvestmise oskus. See on väga eriline.

Uute saalijlatsite pidulik üleandmine toimub reedel 06.novembril Haapsalu Sportlandi kaupluses.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019