Meie aasta võistkonnaks on LLJK U16 meeskond!

 

 Alates aastast 2008 on meie klubil olnud traditsioon hooaja lõpus kokku kutsuda kogu oma jalgpallipere. See on pidu, kuhu on oodatud kõik klubis treenivad lapsed ja nende vanemad. Alati on kutsutute hulgas klubi toetajaid, endisi mängijaid koostööpartnereid ja muidu klubi häid sõpru. Klubil on alati olnud üks eesmärk, tänada ja premeerida kõiki, kes treenivad, võistlevad ja klubi lippu kõrgel hoiavad. Selle aja jooksul oleme maha pidanud 12 hooaja lõpupidu. Klubi poolt on auhinnatud saanud üle 1000 lapse, külalisi on olnud teist sama palju.

On olnud aastaid, kus toome eraldi esile parimatest parimad. Kuigi just kõikidele lastele auhindade andmisega rõhutame alati iga lapse tähtsust ja võrdsust, oleme mõnel aastal leidnud, et mõned eriauhinnad on vahest vajalikud. Nii ka sellel hooajal. Meie lapsed on keerulisel 2020 aastal olnud ütlemata tublid. On nii palju näiteid, mis seda tõestavad, olen sellest palju ka kodulehel kirjutanud ja alati seda ka lastele meelde tuletanud. Tavaliselt on hooaja lõpupidu toimunudki hooaja lõpus. Hetkel on aga igasugused peod ja kogunemised keelatud. Kuna klubi on läinud suureks, lapsi treenib klubis aina rohkem, siis sellel aastal oli plaan kutsuda peole üle 150 inimese. Peame peoga veidi ootama. Kui maailm meie ümber rahuneb, saame kindlasti koogilaua taga taas kokku ja kõiki lapsi premeerida.

Küll on aga huvitav, kellele anname me siis selle aasta eriauhinnad. Olukord oli keeruline. Sest nii erinevad jalgpallivõistkonnad, kui ka viis aastat klubis treenivad kergejõustiklased näitasid väga palju häid tulemusi. Oli kohe vaja pastakat ja paberit, et ritta seada kohad-tulemused-resultaadid. Ikka selleks, et lahendused ja tulemused oleks õiged. Lapsed olid kõik tublid ja otsustamine kerge ei olnud. Lisaks tulemustele peab kindlasti noore sportlase juures arvestama tema töötahet, käitumist, kaaslastesse suhtumist ja veel tuhat muud asja. Ka siin saame rõõmustada, meie klubis treenivad korralikud lapsed. Vahest küll mõni probleem esile tuleb, kuid see ongi igapäevase elu osa ja probleemi lahendamine klubi areng ja lapse sotsiaalnekarastus.

Meil oli palju kategooriaid, kus eriauhinnad välja kuulutame. 

Aasta jalgpalluri kolme nominendi hulka pääsesid U16 võistkonna kapten Herman Reinmaa, meeskonna resultatiivseim ja ka kogu III liiga üks suurimaid väravakütte Keiro Ristikivi ja väravavaht Ken-Indrek Klimpuš. Valikut teha oli keeruline, kuid liisk siiski langema pidi.

Aasta võistkonna kolme nominendi hulka pääsesid LLJK P U16 Eesti MV III Liiga 5.koht, LLLJK naiskond: Läänemaa Naiste MV II ja Pärnumaa MV I koha omanik ja LLJK U9 meeskond, kes võitis koduse noorteturniiri.

Aasta noorjalgpalluri tiitlit läksid jahtima Remo Tomingas, Karl Reinmaa ja Kristjan Kolotšev. Tublid lapsed on meil kõik 40 noorema grupi jalgpallurit. Valikut teha on väga raske.

Aasta naisjalgpalluri kolme nominendi hulka mahtusid Karin Mänd, Elise Ojap ja Sandra Pärnpuu. Huvitaval kombel on kõik daamid need, kes klubis treeninud alates 2008 aastast, siis kui tüdrukute grupp klubis loodi. Nema osalesid ka kõik kolmekesi kolmel selle aasta tähtsaimal jõuproovil.

Noor kergejõustiklane tüdruk kategooriasse mahtusid Radele Kanter, Viktoria Elisabeth Kepp ja Kertu Kärp. Kõik preilid kogusid erinevatelt kergejõustikuvõistlustelt mitmeid häid kohti.

Noor kergejõustiklane poiss kategooriasse saime asetada Keiro Ristikivi, Kevin Leemetsa ja Henry Kurnimi. Taas olid lisaks neile mitmeid poisse, kes nagu nimetatudki mitmel võistlusel hiilgasid.

Aasta naiskergejõustiklase kategooriasse said nominendiks Maria Reks, Janne-Ly Siimon ja Ene Siitsmann. Siin olid naised taas mitmel võistlusel medalivõitjad.

Aasta meeskergejõustiklase kategooriasse saime tulemuste järgi Egert Indres, Keith Siimon ja Martin Murre. Taas tublid esinemised erinevate maakondade meistrivõistlustel.

Seeniorsportlaste kandidaatide hulgas võtsid koha sisse Ene Siitsmann, Laur Oberschneider, Raul Oberschneider.

----

AASTA VÕISTKOND 2020- LLJK P U16 MEESKOND- EESTI MV III LIIGA 5.KOHT

AASTA JALGPALLUR 2020- HERMAN REINMAA- P U16 MEESKONNA KAPTEN, KÕIK EMV MÄNGUD OTSAST LÕPUNI, MEESKONNA MOTIVAATOR JA HING.

AASTA NAISJALGPALLUR 2020- KARIN MÄND- 12 AASTAT KLUBI ESINDANUD JALGPALLUR. SELLEL AASTAL IGAL VÕISTLUSEL KOHAL.

AASTA NOORJALGPALLUR 2020- REMO TOMINGAS- TUBLI MÄNGIJA, HEA ÕPPIMISE JA KÄITUMISEGA TUBLI TREENINGUTEL OSALEJA.

AASTA KERGEJÕUSTIKLANE TÜDRUK 2020- RADELE KANTER- TV10 OS PALLIVISE III 30.26, PÄRNUMAA MV 1000 M III 4.04,5, LIHULA TALVEJOOKS 1000 M I 4.15

AASTA KERGEJÕUSTIKLANE POISS 2020- KEVIN LEEMETS- TV10 OS KETTAHEIDE I 32.12, PÄRNUMAA MV KETAS II, KUUL III, LÄÄNEMAA MV KUUL II 11.16 IR

AASTA KERGEJÕUSTIKLANE NAINE 2020- MARIA REKS- ODAVISE-EESTI MV U20 12. KOHT 28.64, LÄÄNEMAA MV I 32.22 IR, PÄRNUMAA MV II 30.86

AASTA KERGEJÕUSTIKLANE MEES 2020- EGERT INDRES-ODAVISE- LÄÄNEMAA MV III 41.03, PÄRNUMAA MV III 41.61

AASTA SEENIORSPORTLANE 2020- ENE SIITSMANN- 3 X PÄRNUMAA MV I KOHT, KUUL, KETAS, ODA. LÄÄNEMAA MV 2 X II KOHT, KUUL, KETAS

AASTA TOETAJA 2020- LIHULA TARBIJATE ÜHISTU

 

 

 

 

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019