Trinity Õismetsast saab meie teine naismängija Meistriliigas.

Esmaspäeval 04.jaanuaril alustasid ettevalmistusega uueks hooajaks nii Pärnu JK Vapruse meeskond, kui sama klubi naiskond. Suur rõõm on tõdeda, et meie partnerklubi mõlemad esindused mängivad 2021 aasta hooajal kõrgeimas, Meistriliigas. Meeskonnas teevad kaasa meie klubist kasvanud kolm jalgpallurit Rocco Mõtt, Reno Mark ja Virgo Vallik.

Eriliselt suur rõõm on aga tõdeda, et ka naiskonnaga alustas uueks hooajaks ettevalmistumist meie oma sportlane. Trinity Õismets tegi esimese treeningu kaasa ja oli peale esimest trenni väga rahul. Trinity tegi esimese turniiri Lõuna-Läänemaa JK eest 07.märtsil 2015 aastal, kui klubi C-klassi tüdrukute võistkond saavutas Rapla Karikaturniiril väga tugevas seltskonnas FC Elva järel teise koha. Trinity oli sellel turniiril kohe klubi suurim väravakütt kolme väravaga. Kindlasti peab märkima, et antud turniir oli 13-14 aastastele tütarlastele, tema oli aga siis alles 11 aastane!! Kokku on Trinity seni Lõuna-Läänemaa JK esindanud 42 mängus. Ta hoiab sellega klubi naiste mängude pingereas 28 kohta. Kokku on selles edetabelis meil 92 naisjalgpallurit. Viimati esindas ta klubi Pärnumaa naiste meistrivõistlustel 07.augustil Lihulas, kui tuli naiskonnaga Pärnumaa meistriks. Lisaks on Trinity väga hea kergejõustiklane. Eesti noorte meistrivõistlustel on ta tulnud neljandale ja viiendale kohale 1500 meetri takistusjooksus ja kaheksandale kohale 1500 meetri jooksus talvistel meistrivõistlustel. Ta hüppas 14 aastaselt kõrgust 1.50 ja on olnud Eesti noorte edetabelis kümne parema hulgas kettaheites.

Soovime Trinityle edu Eesti naiste jalgpalli meistrivõistlustel Pärnu JK Vaprus naiskonnas.

Trinity Õismetsast sai 18 jalgpallur, kes on Lõuna-Läänemaa JK ja Pärnu JK Vaprus koostöös jätkanud edasisi treeninguid suvepealinna esiklubis.

Kui nüüd kõik läheb nii, nagu tublide sportlaste puhul läheb ja Trinity ja Virgo pääsevad 2021 aastal Meistriliigades väljakule, saavad nendest seitsmes ja kaheksas meie jalgpallur, kes on seda suutnud.

Seni on meie mängijad kõrgemas seltskonnas mänginud nii:

1. Rocco Mõtt 35 mängu- Pärnu JK Vaprus

2. Reno Mark- 31 mängu- Pärnu JK Vaprus

3. Algis Kelder- 18 mängu- FC Kuressaare

4. Avely Kuldsalu- 7 mängu- Tallinna FC Flora

5. Andro Aavik- 5 mängu- Tallinna Kalev/Pärnu JK Vaprus

6. Priit Mäeorg- 2 mängu- Nõmme JK Kalju

PS. Priit Mäeorg on Nõmme BSC eest mänginud Rannaliigas 82 kohtumist

 

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019