LHV Panga juhatuse esimees Kadri Kiisel ja juhatuse liige Indrek Nuume.

Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee

Taas on aasta lõppemas LHV Jalgpallikaardi toetuste maksmisel. On suur rõõm teatada, et 2022 aastal kogusid jalgpallifännid ja jalgpalli kogukondade liikmed aasta jooksul tänu LHV Jalgpallikaardiga tehtud maksetele rekordit tähistava 128 242 eurot. LHV Jalgpallikaart on ametlik Eesti jalgpalli fännikaart, mille omanikud saavad endalegi märkamatult oma lemmikklubile toetust koguda. Süsteem on väga lihtne: Iga jalgpallikaardiga tehtud ostu pealt maksab LHV 10 senti kaardiomaniku poolt valitud jalgpalliklubi toetuseks. Kokku on Eestis jalgpallikaardi kasutajaid 5255 ja keskmine aastane toetus kaardiomaniku poolt on 24 eurot. Kümne aastaga on LHV jalgpallikaardi kasutajad kogunud klubidele üle poole miljoni euro ja seda lihtsalt oma igapäevaste ostude eest maksmisel.

Suur rõõm, et ka meie Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubil on sääraseid toetajaid. Lõuna-Läänemaa JK-d toetab koguni 17 LHV Jalgpallikaardi omanikku. Summa, mille meie klubi fännid aasta jooksul meile kogunud, on väga suureks abiks ja aitab igapäevaselt meie tegemistele väga palju kaasa.

Suur tänu kõigile 17 Jalgpallikaardi omanikule, kes just meie tillukese maaklubi toetamise südameasjaks võtnud.

Käesolevaga kutsun kõiki meie jalgpallipere liikmeid soetama endale LHV Jalgpallikaarti. Nii saame lihtsa poeskäiguga toetada oma lemmikklubi ja läbi selle Eesti jalgpalli.

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019