Võidukas naiskond Sindis peale mängu.

Teisipäeval 06.juunil kohtus meie Lõuna-Läänemaa JK Naiskond oma teises selle aasta Rahvaliiga mängus SK Tünamoga. Mäng peeti Sindi Gümnaasiumi kunstmuruväljakul. Teadupärast oli naiste esimene kohtumine andnud 0:1 kaotuse ja kindlasti sooviti selles mängus positiivset tulemust. Seda, et naiskond mänguks valmis on, näitas mängupäeva hommikune telefonikõne naiskonna treeneri Kristel Ojastega. Väga põhjalikult rääkis Kristel eelseisvast mängust-plaanidest, starteegiast, väikestest muudatustest, mängult puuduvate mängijate asendustest ja iga mängija tähtsusest. Mäng kujuneski meie naiskonnale väga edukaks. Anna Luuk lõi 19 minutil kohtumise ainsa värava ja nii kirjutati tabelisse esimesed kolm punkti. Seega on naiskonnal tabelis kahe mänguga kolm punkti ja väravatevahe 1:1. Kristel Ojaste sõnul saab mänguga igati rahule jääda ja kogu naiskond väärib kiitust, "Oli meie mäng, kõik õnnestus. Samas jäid paljud võimalused ka löömata." Naiskonna noorim, Lisell Sarapuu nentis, et mäng oli jõuline ja koduklubi mängis väga hästi. Kohtumist vilistanud legendaarne treener Mart Paumäe kiitis Lõuna-Läänemaa JK naiskonna liikmete meisterlikkust. Tema arvates oleks tulemus võinud vabalt olla ka näiteks 2:0. Ja mängu lõpptulemus oli kindlasti õiglane-Lõuna-Läänemaa JK naised olid meisterlikud, SK Tünamo naiskond kompenseeris selle võitluslikusega. Seega huvitav mäng ja positiivne lõpptulemus meile.

Väga palju oleme igas naiskonnaga seotud artiklis sellel aastal tähelepanu pööranud faktile , et paljud naiskonna mängijad on saanud hiljuti emaks ja paljud valmistuvad selleks saama. Eilsel mängul olid värsked emad oma titad kenasti kaasa võtnud. Imearmas pilt sellest ka jäädvustati. Klubis aastast 2008 treeniv ja mängiv Elise tõdeb, et just väikesed ilmakodanikud on naiskonna suurimad fännid. See on väga armas ja tore.

Lõuna-Läänemaa JK mängis koosseisus Triinu, Anni, Ann, Karin, Siret, Elise, Marjana, Anna, Regle, Emma, Eliise, Lisell.

Järgmine mäng toimub naiskonnal juba koduväljakul. Pühapäeval 11.juunil kohtutakse Lihula kooli staadionil algusega kell 16.30 Maardu LM Naiskonnaga.

Kõik kaasa elama!!

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - 2019